Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most 60kg vagyok le szeretnék...

Most 60kg vagyok le szeretnék fogyni 10kg-ot vagyis, hogy 50kg legyek. Van valami módszert amivel 1-2 hónap alatt le tudnék adni 10kg-ot?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat : ))
2011. máj. 20. 15:46
 1/5 anonim válasza:

egyel kevesebbet, az mindent megold

szerintem ez nem szorakozas s foleg nem film...:P

2011. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neji ***** válasza:
Szerintem meg ne egyél kevesebbet.Diétázz és aerob edzés.
2011. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó módszer erre nincs. Egyél kevesebbet, mozogj többet, aztán majd valamennyit leadsz. Ne a mérleget nézd, tökmindegy hány kilo vagy, a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Nem a számokon fog múlni.
2011. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az izom nehezebb mint a zsír! És igenis egy csaj is legyen izmos.
2011. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jah.

zsírt leadni pediglen (szakirodalom szerint) 0,5-1 kg-ot lehet / hét.

persze éhezéssel lehet többet, módszer módszer.. az is, de általában az egészséges utat édemes leírni, éhezni élből több milliárd ember tud..

olvass utána: google-ba írd be "builder alapismeretek" illetve "builder étrend"

ezek után hmm.. semmi mást nem kell tenned, mint elolvasod, és összeállítod melyik étrendre is térnél át szívesen, pontosan mennyi kalóriát vinnél be..

2011. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!