Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet formásabbá tenni...

Hogyan lehet formásabbá tenni a vádlit?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy arányos testalkatom van, de a vádlim vastag...nem olyan szép, mint a többi nőnek. Azok válaszát várom elsősorban, akik tapasztalatból tudják, hogy melyek azok a gyakorlatok, melyek vékonyabbá teszik a vádlit!
2009. márc. 14. 00:00
 1/7 anonim válasza:
66%
Bacajozz! Nekem bevált, és érdemes mint közlekedési eszközt használni. Munkába boltba...stb. Ráadásul fogyaszt, szálkásít és nem utolsó sorban egészséges. Nem beszélve arról, hogy új subkulturába csöppensz. Fél év, és egyértelmű változás.
2009. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a problémával tényleg sok nő küzd.A test edzést csak részben tartom jónak mivel lehet, hogy azért nagy a vádlid mert nagyon izmos.Akkor viszont nem nagyon lehet mit tenni.Más különben, akkor figyelj oda a táplálkozásodra és kezdjél el szökdelni, ugrálni minden féleképen.Pl.: 1 láb páros láb vagy leteszel valamit a földre és szemből meg oldalról átugród, vagy felteszed az egyik lábad a székre és a másik lábadat felemeled úgy hogy a térded a mellkasod előtt legyen.Az utolsó amit tudok

ajánlani a lépcsőn felfelé futás illetve ugrálás.

2009. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. 30 kg-t fogytam, a vádlim ugyanolyan vastag maradt :( A vádli a legkötöttebb izom, mivel minden percben használod. Diéta aerob mozgás, plussz csinálsz olyan gyakorlatokat, hogy lépcsőn állsz úgy hogy a sarkad lelóg, a lábfejeid egymás felé néznek, és nem felfele pipiskedsz, hanem a sarkadat lefele engeded, és visszaemeled vízszintesbe.Jó a biciklizés is. De akármilyen gyakorlatot is csinálsz, a zsírégetés mellett, sajnos valamennyire erősíteni is fog. Ez van.
2009. márc. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én járok kosárlabdázni, és az edzőm szerint nőtt a térfogata! 7 hónapja űzöm! Sportolni kell, bicajozást ajánlom!
2009. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tessék én meg itt küzdök a csirke lábaimmal az sem egy jó dolog ám
2009. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2009. márc. 14. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!