Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném formásabbá a...

Hogyan tehetném formásabbá a testem?

Figyelt kérdés

15/F 182cm 72kg. Azt hallottam mivel nincs rajtam nagy tömegű izom ezért nincs mit szálkásítani rajtam... de akkor hogy csökkenthetném a testzsírom hogy kilátszódjon a meglévő izomzatom? Mindenki azzal jön hogy tömegeljek, de gondolom otthoni edzéssel(30kg-os súlyzó)nem túl jó kajálással nem érel el sokat. Mi a helyzet Aerob+Súlyzós edzés magas fehérjebevitellel? Vagy most akkor mit/hogy csináljak?

1.KÉP: [link]


2.KÉP: [link]


3.KÉP: [link]


2011. máj. 18. 15:04
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
ne formásíts!jó ez...ezeknek...
2011. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

harajuku


Szerintem mindenképpen kellene valamit csinálnod! heti háromszor edzz súlyzókkal és esetleg beszoríthatsz egy aerob edzést negyediknek. De ahogy mondták is, először izom kell, ha az nincs, nincs mit leszálkásítani.

És igen, a kaja, az az első, amin változtatni kellene, mert ha még lusta is vagy, de helyes táplálkozással biztos vagyok benne, hogy jönne le rólad pár kiló. (alacsony zsírtartalmú kaják, magas fehérjetartalommal + minőségi szénhidrát, sok zöldség, gyümölcs is kell, nasit elhagyni)


19/L

2011. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mark86


de jó látni hogy egy 19 éves lány is tud normális lenni!

halkan csak:gyümölcs nem kell,mert sok benne a cukor!

amúgy büszke lehetsz magadra kedves válaszoló hogy nem a fogyókúra rovat alapján adsz tanácsot..

:)

2011. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szerintem 15 evesen ne kezd el sulyokat emelgetni.

Tonkre teszed magad.

menj el uszni. de ne a strandra noket nezegetni.

Majd raersz kesobb kondi terembe jarni.

15evesen a csontjaid es az izomzatod meg nem fejlodott ki rendesen.

Varj meg vele!!!!

2011. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
en 23 evesen vagyok 182 cm es 75kg.
2011. máj. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 balazs00xx ***** válasza:

Irány a kondi terem heti max 3 edzés mivel kezdő vagy és fiatal ! egy edzés egy pihi egy edzés egy pihi egy edzés egy pihi, utána hétvégére pihi:) kérdezz meg egy profit h mit ajánl vagy a teremben lévőket , esetleg ha van ott edző őt:) fehérjét nem kell rengeteg enned bár javít egy icipicit .

elösször tömegelj !! neked kb 2 év míg ki fogsz nézni:)

üdv. és hajrá a jó munkához IDŐ KELL!!!!!

2011. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!