Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem szobabiciklizni....

Elkezdtem szobabiciklizni. Kb. mikor kezdek megerősödni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Elkezdtem napi egy órát szobabiciklizni, olyan közepesen intenzíven. Körülbelül mennyi idő kell, hogy kicsit formába lendüljek(vagy hogy mondjam)? Eddig egyáltalán nem sportoltam. Mikor kezd el izom fejlődni?
2011. máj. 16. 14:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Megvan a kifejezés amit kerestem: Mikor fog látszani az eredménye? :) Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 16. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:

157 óra, 202 másodperc. Ha a számításaim nem csalnak.


Mert gondolom szerinted mindegy, hogy egy 54 kilós csaj, vagy egy 120 kilós zsírdisznó kezdi el. Mindegy hogy mit kajál, milyen a genetikája.


Ha nagyon korrekt választ akarok adni, akkor azt mondom, hogy 80%-ban a kajától függ.

2011. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jaj istenem -.-' b.unkóskodás nélkül nem megy?

Egyébként meg elnézést, tényleg nem adtam meg konkrét adatokat. 50kg vagyok, de hogy mondjam, tényleg meg látszik, hogy eddig csak zabáltam és nem sportoltam. Egy kevés reggelit és ebédet eszek, nagyon minimális uzsonnával, vacsorára már semmit.

És nem, NEM KELL percre pontosan -.-' sőt, hétre pontosan se. 1-2 hónap? vagy 1-2 év (O.O)? csak ennyire vagyok kiváncsi, köszönöm a normális válaszokat.

2011. máj. 17. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Most akkor remélem sértődés nélkül kibírja a mimóza lelked, hogy elmondom: a kajálásod teljesen szar!

Ezzel csak izmot fogsz bontani, egy helyes diéta ilyen: [link]


Rendesen összeállított diétával pár hónap alatt látható eredményt kapsz. Persze ha fogyni, ha meg izmosodni, akkor ahhoz is tök más étkezés kell.

2011. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lenne rossz, figyelem hogy mennyi kalóriát eszek, és kész... mindenesetre kössz a választ, megnézem a honlapot.
2011. máj. 18. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!