Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megerösödni és...

Hogyan tudnék megerösödni és megizmosodni két és fél hónap alatt? (Bövebben lent! )

Figyelt kérdés

Tizenöt éves fiú vagyok. Mire középiskolába megyek szertnék megerösödni és jól kinézni. A mátrában élek eg kis faluban, emiatt edzőteremre nincs lehetöségem. Kézisulyzóim és egy kisebb boxzsákom van meg egy nagy adag elszántság. =) Szóval azt szertném elérni, hogy szép izmos testem legyen és erős legyek. Vékony alkatú vagyok és kb. 180cm.

Minden féle edzéstervt és jó tippet elöre megköszönöm!

KÉREM OLYAN NE ÍRJON AKI AZT MONDJA, HOGY TÚL FIATAL VAGYOK VAGY, HOGY NEM LEHET ILYEN RÖVID IDŐ ALATT!!!


2010. ápr. 9. 10:33
 1/6 anonim válasza:

Akkor bizony senki sem fog írni. :)


Nincs a közelben egy város, ahol van terem? Bár 2 és fél hónap alatt ott sem kell csodára számítani.

2010. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hegyekben futás csodákat tesz! Ha már jobban megy használhatsz csuklós és lábsúlyt futás közben, tényleg hatásos!
2010. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy adag fehérjebevitel, szénhidrátot lecsökkenteni, napi minimum 5-6 óra edzés (sok futás), elosztva a nap folyamán.

Segíthetsz a környéken mezőgazdasági munkáknál, vagy keress egy lovardát és vállalj trágyakihordást (tényleg hatásos, nem viccből írom)!

2010. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:)

Várom a további tippeket.

2010. ápr. 9. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
azt én is nagyon tudom ajánlani h veszel súlyt, aztán azt boka fölé, vádli föle és csuklóra teszed fel. nagyon hatásos főleg h hegyekben futsz a jó, nem szennyezett levegőn. mellette vagy napi fekvőtámasz, hátizom, felülés, húzóckodás vagy napi 2-3 óra talicskázás, dógózás a friss levegőn illetve ezek kombinálva nagyon hatásosak. :)
2010. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 óra dzés hát idióta állat
2010. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!