Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vizipipa, egy testépítőt...

A vizipipa, egy testépítőt milyen mértékben akadályoz, a fejlődésben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
nem vészes. 19,2%-ban.
2011. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az én számításaim szerint 21,034%-ban. Kedves mark86, jobban tennéd, ha nem szólnál bele olyan dolgokba, amikhez nem értesz. :DDDDD
2011. máj. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tudtam hogy ha a % egyezik az övével akkor megkapom ezt a markozast de o odairja asszem az elejére hogy mark
2011. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én terecskei petike vagyok és anyuék szobájából írok.

8/f

2011. máj. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismim amióta vizipipázik, állandóan beteg
2011. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D
2011. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mértékkel semennyire...
2011. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szeva!

Én most már 2,5 éve pipázom körülbelül. Heti egyszer 2-3 tömés haverokkal,de én nem érzem azt hogy kisebb lennék emiatt... Lényegesen kevesebb benne a nikotin mint a cigiben és emiatt nem is akkora a veszély rá hogy kisebb leszel tőle. Ha viszont nagyon oda akarsz figyelni az egészségedre ajánlom a Shiazo vizipipa kavicsot. Nincs benne egy gramm nikotin sem,de az aroma annál jobban kijön. Ha hozzá vagy szokva az erős pipa ízhez,és azt kedveled,akkor viszont nem fog tetszeni,mert dohány hiányában nem lesz olyan erős.:)

Amúgy persze ha napi 1 tömést elszívsz magadtól,akkor az szépen beüt a szervezetednek ehhez kétség sem fér (lásd:szíriai emberek)


19/F

2011. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Már pedig egyre többet fogsz elszívni, mint bármi más káros szokás, ez sem áll meg a "mérték"-nél.

Mi a fenét keres a füst a szervezetben ?

Ha te mindenáron ártani akarsz magadnak, akkor kitől várhatsz jót ?

2011. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

tüdőkapacitásod romolhat, így kevesebb oxigént tudsz felvenni ergo nem tudod akkora terhelésnek kitenni magad.


Fejlődésben nem fog gátolni, az inkább a táplálkozástól függ. De lehet nem lesz elég intenzív az edzés így közvetve gátol(hat) a fejlődésben

2011. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!