Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon hogyan edzek, mennyi...

Otthon hogyan edzek, mennyi időt, és milyen gyakorlatokat, amik segítenek a fejlődésben?

Figyelt kérdés
ello,22 éves férfi vok.185cm magas és olyan 77-76 kg. Otthol szerettnék edzeni, csak nem tudom hogy mennyi ideig kell csinállni, pl:fekvőtámasszból menni sorozatot, felülés. Stb. Járok futtni, egy héten 2x-néha 3x, és 2km-ert futok le. Vékonynak tartom magam, és edzegetek magamnak, olyan 3-4honapja, de valamit nemjol csinállhatok! Arányosan kidolgozott kis izmos testet szerettnék csinállni. Valami ilyesmi testre gondoltam : http://m. Blog.hu/sz/szepsegkutatas/image/malemodel. Gif És szerettném megkérdezni hogy mit csinálljak hogy igy nézen ki a testem? És hány órát edzsek? Jah és van egy ien kondigépem is : [link] Jpg 50kb lapsúlyal van, válaszotokat előre nagyon megköszönöm!
2011. febr. 8. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Boccs a linkek em jó, akkor ide kirakom.

Ilyen akondigépem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


És valami ilyen testet szeretnék kialakitani:

[link]

2011. febr. 8. 15:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Írni nem tudsz.

Minek teszed fel ugyanazt a kérdést kétszer?

2011. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Helló.

Nem nyelvtan tanárt keresek, hanem olyat aki ért a testépítéshez.

De ahogy látom megint ilyen válaszokat kapok, leveszem a kérdést, és akkor inkább hagyom ezt az oldalt.

Mivel segítségért fordulok ide.

Örülj neki hogy te helyesen tudsz irni, nem mindenki olyan okos mint te, kedves megválaszoló kolléga.

Pff még ilyet...-.-"

2011. febr. 8. 15:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Étrended van? mennyiért vetted a gépet,ha nem titok?
2011. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Helló, 50ezerért vettem, de nem valami nagy szám, nem nagyon használom.

A kérdésem pedig töröltem, mert unom az olyan hozzászólásokat, akik csak lenézik a másikat, és beszólogatnak neki.

2011. febr. 8. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig nem törölted..
2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pedig kixeltem, csak nem törölte, de mind1.

Amugy sem a kérdésre felel senki, tehát semleges...

2011. febr. 8. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

ezt találtam neked! Mondjuk egykezesek kellenek hozzá de ezen az oldalon mindent megtudsz!

Sok sikert!

2011. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!