Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megállok a fejlődésben? Ha....

Megállok a fejlődésben? Ha. (lent)

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok, kb 160cm magas vagyok, és 62-63 kiló. Ma vettem egy kézisúlyzót, ami tartalmaz : 2kilós rúd, 4x1kg és 2x2kg súlyok amit a rúdra kell rátenni (nemtudom mi a neve ennek szóval ezért mondom igy:D). És elkezdtem tornázni itthon, fekvőtámasz, felülés, guggolás, hasprés, és ezzel a súlyzóval bicepszre. Megállhatok a fejlődésben (növésben) ha a héten 3x eddzek ? jah és a súlyzóval nem a legnagyobbon nyomom, hanem csak 4kilóval.. (rúd + 2x1kg)
2011. márc. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem állsz meg a növésben.
2011. márc. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 clint ***** válasza:
nem, csak akkor állsz meg, ha nagy súlyokkal erőlteted magad, akkor is, hogy ha a garencedet meg a lábadat erőlteted. Kis súllyal nyugodtan.
2011. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kis súllyal sokat, és ne higgy a keresztanyukának meg a nagynéninek, nem fogsz megállni!

Kitartás!

2011. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az izmok stimulálása és a csontképződés, "növés" teljesen különböző dolog nincsenek kihatással egymásra. Esetleg ha embertelenül nagy súlyokkal guggolnál pl 200 kg, akkor az már elég nagy kompressziós nyomásnak számítana, ami már esetleg befolyásolhatná.
2011. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat. És miyen gyakorlatokat végezzek súlyzóval? Kérlek, mondjatok valamilyent (ne csak bicepszre)
2011. márc. 14. 15:42
 6/6 anonim válasza:
tárogatás, mellhez húzás, nyak mögül tolás tricepszre, állhoz húzás. ez már három izomcsoport. hajrá!
2011. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!