Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hallottam olyat ha valaki edz...

Hallottam olyat ha valaki edz (súlyzózik) annak nem igazán szabad kávéznia. Néha amikor sokáig felkell lennem, és nem igazán bírom, megiszok egy csészével. Ez tényleg befojásol valamit a fejlődésben?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Például elfelejted amit ötödikben és azelőtt tanultál nyelvtanból.
2010. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A testépítés folyamatát hátráltatja annyiban, hogy felgyorsítja az anyagcserét. De ha a táplálkozásodra odafigyelsz -fehérhús, rizs, tojás- akkor a kávé a legkevesebb, akár naponta is fogyaszthatod.
2010. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 clint ***** válasza:
annyiban, hogy nem engedi a tápanyagok beépülését normálisan, a kreatint pl abszolut hatástalanitja, a fehérjét beépülését meg akadályozza az anyagcseregyorsítással. de ez van, én is mindig ezzel kezdem a napot, max később reggelizem.
2010. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!