Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjétől híg széklet, miért?

Fehérjétől híg széklet, miért?

Figyelt kérdés

Ma vettem meg a fehérjeporomat (Brutal gainer). Be is vettem az első adagot, ami elvileg 30g (Ez volt a dobozra írva), felöntöttem 300ml tejjel és megittam. Utána rámjött a fosás, de nem értem, hogy miért.


Az adagolókanalat majdnem teli raktam.


A dobozon még az állt, hogy zsírmentes tejjel lehet felönteni, én viszont 3,5%-os tejjel öntöttem fel. Lehet, hogy ettől? Vagy esetleg rosszul adagoltam, és a teli adagolókanál több mint 30g?


2011. máj. 11. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy attól, ezt egyszeri alkalomból megmondani még nem lehet.
2011. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a szervezet amúgy sem folyékony táplálékra van kitalálva, meg kitudja, mire vagy érzékeny a turmix alkotói közül.

Ha meg azt akarod, hogy fel is szívódjon rendesen a cucc, akkor kidobod a tejet a p.csába, és vízzel iszod.

Azt meg remélem tudod, hogy a Brutal Gainer nem csak fehérje, hanem TÖMEGNÖVELŐ.

2011. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A tej miatt fosol hígat. Ha én tejet iszok akkor minden bajom lesz. Korog-morog a gyomrom, bélgázok termelődnek, áés persze a szar is híg. Pedig csak tejet ittam magába.

Amúgy is a tej az nehezen bonható anyagot tartalmaz. Szóval azt a fehérjét inkább vidd be túróból. Én szemáély szeint a fehérjét 2-3 dl vizzel viszem be.


Szóval kerüld a tejet!

2011. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tejet csak a kiscicák isznak! by bodybuilder.hu


[link]

2011. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na kicsit off, de elolvastam amit valaki linkelt oldalt. Hát nem mondom kicsit vicc, hogy ilyen stílusú emberek írhatnak bárhova is. Az olyanoktól kéne eltiltani az internetet, mint ez a "bunny".
2011. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az olyan hülyéktől, akik tájékozódni lusták/ostobák, a kicsit keményebb hangvételtől meg megbántódnak!
2011. máj. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg 60 gramm proteint nyomtam, melléé 5 gramm glutamint, és 5 gramm kreatint edzés után, és mégsem fostam.

Jaa, én nem tejjel ittam?!

Am ma tejjel is ittam egy turmixot, mert csajnak mutattam, h nemcsak jól nézek ki tőle, hanem rohadtul finom is. (Banános Syntha)

2011. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ott nem a megbántódáson volt a lényeg. Hanem ha valaki ilyen paraszt stílusban válaszol mindenkinek ha rákérdez valamire, akkor nagyon nem úgy tűnik, hogy tudjam miről beszélt, mert végig osztott mindenkit a válasz helyett. És amikor már fel is hozták, hogy nincs teljesen igaza le tiltotta a kommenteket.
2011. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valaki időt áldoz a hülyékre, és itt most nem csak a blogra gondolok, de ott van az edző válaszol rovat is. Aztán pár fogyatékos elolvassa a szöveget, és elkezd okoskodni. Szerintem szíve joga bárkinek a saját blogján úgy kiosztani az embereket, ahogy akarja. Most az idiótákkal, akik jönnek, hogy márpedig a haver csak tejet iszik és mekkora kigyúrtállat, azzal mit lehet kezdeni? Le lehet írni még egyszer ami a szövegben van, de tök felesleges, egy hülyét érvekkel nem fogsz meggyőzni.
2011. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!