Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérjétől nem leszek pattanásos?

Fehérjétől nem leszek pattanásos?

Figyelt kérdés
Mitesszerek vannak az arcomon azért bőven fehérjétől nem fog még több kijönni?Vagy a hátamra?(ott nincsenek)
2011. aug. 5. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Hát nem tudom, elég veszélyes hatóanyagok vannak benne azért. :SS Képzeld én egy időben szedtem az ilyen szar szintetikus fehérjét és hát elég csúnya gennyes pattanások nőttek a seggemre, lehet neked nem kéne ugyanezt átélned. óvakodj tőle
2011. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Na az a legrosszabb, én ott tartok hogy nekem nincs is.
2011. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem sosem volt pattanásom. De mióta elkezdtem szedni, 1-2 kijön. Lehet nincs összefüggés közte, de egybeesett. Bár szerencsére most sem vészes. :)
2011. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bakker akkor inkább nem veszek és szar lehet neked dilisnyuszi hogy bírod? :/
2011. aug. 5. 23:06
 5/7 Diavolino44 ***** válasza:

Előre bocsátom ez merő feltételezés részemről!

Szerintem a pattanásoknak a hormonháztartáshoz van közük, s mivel az edzés növeli a tesztószintet, ezért a szervezet egy normális reakciója erre, mintha tini lennél mert akkor is hormonváltozásokon mész/mentél keresztül.

Csak FELTÉTELEZÉS, de nekem ez így tűnik logikusnak.

2011. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takumi ***** válasza:

Nem feltétlen pattanásos lehetsz, lehet kiütésed is tőle.

Amúgy nem valószínű.

2011. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor több fehérjét viszek be határozottan több pattanásom lesz,mint általában. Ezt már tapasztaltam sokszor. De persze ha ez mindenkinél így lenne,akkor minden testépítőnek pattanásos lenne az arca,de nem az,úgy hogy szerintem emiatt nem kell visszariadnod a táplálékkiegészítők használatától.
2011. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!