Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyurosok írjatok Azt szeret...

Gyurosok írjatok Azt szeret ném kérdezni hogy ha gyurás mellé sima fehérjét szedek az okozha valamit (betegség) és h a fehérjétől csak az izmunk nő mert én elég magas vagyok és nem szeretnék tovább nőni?

Figyelt kérdés
a másik kérdésem ugyan ez csak a tümegnövelővek kapcsolatban
2010. júl. 19. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak koncentrált tápanyag. (majdnem) Ugyanaz mintha csirkemellet ennél vagy halat. A tömegnövelőben van még pluszban egyszerű szénhidrát (pl. szőlőcukor) és általában összetett szénhidrát is (pl. zabpehely). Szerintem ezek alapján ki tudod következtetni a válaszokat a kérdéseidre..
2010. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Na,ezen egy jót röhögtem. :D

Én azt ajánlom először is hogy google. :) Aztán még kétszer gondold meg hogy értelmes-e az amit felteszel kérdésnek.

De várj,segítek: [link]

Itt minden le van írva.

2010. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:

az első válaszolónak csöppet nincs igaza, mert zabpehely, nincs a tömegnövelőkben csak egyszerü szénhidrát.

(a jumbo nevü foson kívül) Épp ezért ajánlom ne fehérjét vegyél hanem tömegnövelőt. A fehérje izomépítő, de szénhidrát nélkül nem igazán jut az izomba. Csak fehérjét magában szálkásításkor-diétakor eszünk azért, hogy a edzés miatt ne az izomfehérjét bontsa a szervezet, hanem a bevitt fehérjékből szedje az energiát. És mível, ezek táplálékkiegészítők, azaz élelmiszerek nem okoznak betegséget, legalábbis egy egészséges embernek, hacsak nem vagy érzékeny vagy alergiás, vagy cukorbeteg.

2010. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi végre egy normális válasz;)
2010. júl. 19. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!