Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit edzek? Naponta?...

Mennyit edzek? Naponta? Ketnaponta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy naponta nem lehetne, mert pihenni kell az izmoknak, de vegyük azt, hogy aki egész nap fizikai munkát végez keményen, az ugyanugy energiát használ fel. Fateromtol megörköltem némi mellizmot, pedig sohasem tettem érte semmit, max a másfél év kick-box, de akkor még 15 voltam.. most 19, és kb két honapja sulyozok itthon (30kg), bicpersz, váll, hát, és már lassan látok fejlődést, lehetséges ez? Más ismerősöm hét éve gyúr, és csak olyan 2 év után látszott intenzív változás.. Na meg kérdés, 73kg vagyok, 183cm, mennyit kajáljak, van e szükséges táplálékkiegészítőre, ha igen mire? Teszem hozzá a spanom aki 7 éve kondizik, sosem vett semmit, csak kajált mint a gép.
2011. máj. 10. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Kétnaponta, vagy csak heti 3x is elég. Hát próbáld ki tápkieg nélkül, ha még 7év után is fejlődsz nélküle akkor nem kell :D
2011. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!