Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Hogyan vegyem rá anyát, hogy megengedje az izomtömegnövelő vásárlását?

Figyelt kérdés
Kondi terembe járok, aerob edzést végzek, de nem szeretné anya megengedni, hogy vegyek fehérje készítményeket, a Whey gainerre gondoltam, de annak nagyon felment az ára :S Ha adnátok linkeket azt megköszönném, nem tudok normálisan enni, ezért gondoltam a tápkiegre. Szerintetek? hogyan? Azt mondja így is izmosodtam, persze közben csak szálkásodtam, az intervallumos, és zsírégető futás miatt, és amiatt mert keveset, de többször eszek! Szerintetek? :S
2011. máj. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Izomtömegnövelő nincs, az izmot a megfelelő étrend, a kemény edzés és a megfelelő pihenés növeli.

Mondd meg neki hogy ez csak koncentrált kaja, keresd meg bbTv-k között amelyikben pont erről van szó.

2011. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyarázd el, hogy ez kaja és nem instant izom.

Esetleg megpróbálhatnád azt, hogy együtt felkeresitek a háziorvosodat, annak a terméknek a leírásával, amit szedni készülsz és majd Ő elmagyarázza anyukádnak, hogy hogy is működik ez a dolog.

2011. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, ezekkel majd bepróbálkozom, kb 22-24.-én mert most másra kell a pénz :D
2011. máj. 4. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!