Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Charge Asf, zsírégető,...

Üdv! Charge Asf, zsírégető, izomtömegnövelő szert szedek! 18 éves kortól szabad! Én 14 éves vagyok! Lehet bármiféle gondom belőle? (Légyszives értelmes válaszokat írjatok) Egyébként 4-5kg-t szeretnék leadni! 182cm vagyok és 67.6kg!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, káros. Nem viccből írják rá, hogy nem szabad. Te még fejlődésben lévő szervezet vagy, még nem alakult ki teljesen a szervezeted, többet ártassz vele, mint használsz.

A következő pedig már csak magán vélemény: az ilyen szerek általában hamar, sokat fogyasztanak, viszont mivel nem élhetsz örökké ezeken, egyszer elkezdessz majd enni, és ugyanannyi, de a tapasztalat az, hogy még több jön rád vissza. Sportolj sokat, nincsen szükséged még ezekre! Én 21 éves vagyok, és a vélemények alapján csinos. Igaz én reggel este edzek, versenyszerűen táncolok, de ez nem lényeg.

Egyébként ekkora magassághoz teljesen átlagos ez a súly. Számítsd ki BMI kalkurátoron.

Nyugi, semmi gond nincsen a súlyoddal, ne szedj bogyókat, inkább mozogj többet!

2010. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is táncolok igaz nem versenyszerűen,de itt helyben elég sok rendezvényen felszoktunk lépni! Jelen pillanatban rockyt tanulunk és a párommal valami extrat akarunk bele vinni.. De az igazán nehéz emelések nem igazán sikerülnek.. Valami praktika van rá? Egyébként jön a nyár és szeretnék maximálisan jó súlyban lenni..
2010. ápr. 24. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, hogy emelésre lenne-e valami praktika? A fokozatosság, és a kitartás. De írtad, hogy már néhány emelésig eljutottatok, melyek azok? Mivel még 14 évesek vagytok, ha jól tudom dobálni és nagyon komplex emeléseket nektek még nem szabad, pont azért, mert fejlődésben vagytok, nem szabad nagyon megeröltetni az izületeiteket, mert később szívjátok meg a dolgot.


Az edzőtökkel kéne beszélnetek, mert ha esetleg egy emelés után szarul ér földet a csaj, akkor akár le is bénulhat, vagy abba kell hagynia a táncot huzamosabb időre.


Szóval kell a kitartás persze, de ha nagyon nem megy jegelni kell a dolgot!

Régen rockyztam de én így gondolom :))

sok szerencsét, de a bogyókat hanyagold!

2010. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!