Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan vegyem rá anyut hogy...

Hogyan vegyem rá anyut hogy megengedje az úszást?

Figyelt kérdés

végülis azért kéne úsznom mert mellkasdeformitásom van és ha úszok akkor erősödnek az izmok és lassul a folyamat (állítólag) de anyu meg olyanokat mondd hogy "Majd dobáljuk a labdát" meg ilyenek! nem vagyok már 5 éves! labdadobálás? az egy nagy 0! mit tegyek? nagyon el vagyok keseredve! sokszor akartam volna úszni. sőt! mellesleg anyu fél a víztől és folyton azon parázott kiskorunkban strandon hogy meg ne fulladjunk... á de akkor is már! :(


13 lány


2009. dec. 19. 11:28
 1/7 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy itt az egészségedről van szó, ezért nagyon fontos lenne, az úszás nagyon egészséges, és van úszómester, hogy ha baj lenne, de úgy sem lesz. Sok kisgyerek is elmegy egyedül és nincs semmi baja. Sok sikert!:)
2009. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyet sem hallottam még, hogy valakit a szülei ne engednének úszni..
2009. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen, hát verd ki azonnal a vezérdilit, hisz ebben az esetben minden jogod meg van hozzá! Ilyet még én se hallottam, hogy egy szülő ne engedje sportolni a gyerekét. Apu vagy a nagyszülők nem tudnak segíteni?
2009. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Anyád nem normális...mond meg, hogy bolond.
2009. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13 vagy, már nem vagy olyan kicsi, szóval ne paranoiáskodjod az anyukád, nem fogsz belefulladni. Érvelj azzal, hogy neked ez nagyon fontos és ne szóljon bele minden dolgodba, és te meg akarsz tanulni úszni és pont, nincs vita!!!
2009. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Anyudat hagyd labdázni, te meg menj el úszni. Nem kell mindenről tudnia. Csak ésszel!!
2009. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meera ***** válasza:
Ilyet még én sem hallottam, h egy szülő ne engedje sportolni a gyerekét, mindenesetre próbáld elmagyarázni neki, h ez neked fontos, és gondolom ugyis felügyelettel úsznál.
2010. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!