Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomnövelés soványan?

Izomnövelés soványan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15-éves fiú vagyok. 185 cm, és 55kg. Magasságomhoz képest eléggé sovány, az étkezéssel nincs problémám eszek rendesen.Viszont a testemet is szeretném építeni. Lehetséges lenne ilyen kevés súllyal? Főleg karomra, és hasamra szeretnék gyúrni. Nem engedhetem meg magamnak, hogy konditerembe járhassak, drága mulatság nekem sajnos, ezért csak otthon menne a dolog. Tudnátok nekem ötleteket adni, hogy milyen gyakorlatokat végezzek, mit fogyasszak és mikor? A BodyBuilder meg ehhez hasonló oldalokon nem igazán találtam nekem megfelelő dolgokat, ezért fordultam ide. Otthon van 2db 3.5kg-s kézisúlyzóm, tudom kb. semmit sem ér, de csupán ennyi van. Főleg olyanoktól várom a választ akik tapasztaltak ez ügyben.

Előre is köszönöm.


2011. máj. 3. 17:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sokat foglalkoztam az általad adott témával és ajánlom neked Paul Wade Fegyecedzés c. könyvét és persze figyelj oda az étrendedre. Amúgy kézisúlyzót már nagyon olcsón be tudsz szerezni bármelyik hipermarketben.
2011. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

[link]


nem nagyon fontos 5 kilóval szerintem beválhaz 3,5-el is :D

2012. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
gyurjal de egyel mert 185 vagy tehat en vagyok 176 es 65 kg de nm vagyok kover se sovany mar 1 eve edzek
2014. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A testalkatoddal van a gond. Te egy nehezen hízó testalkatú vagy de attól még gyúrhatsz ,de sokat kell enned és nem mindegy mit. Én például ajánlom minden reggel amikor felkelsz készíts zabpelyhet. Egyszerű : felforralod 2 dl tejet és 100 g kimért zabpelyhet önteszbele az tovább melegited úgy 3-5 percig. önmagában a zabos reggeli nem fincsi, addj mellé valami édesítőt javaslom a mézet mert nagyon egészségesebb mint a cukor.Valamint kávé helyezz zöld teát igyál cukor nélkül
2016. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!