Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás. KB két hete futok...

Futás. KB két hete futok mindennap 5 de volt már hogy 10 km is. Mikor lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 12:01
 1/3 anonim válasza:
kb. 3 hónap múlva, de ne fuss minden nap, csak annyit amennyit úgy érzel, hogy 5-10 év múlva is megcsinálnál. a maratonisták meg a profik futnak mindennap. én lassan 25 éve futok rendszeresen, de ez a mennyiség nekem is sok lenne. egyrészt a lábaim sem bírnák, másrészt ezt a "tempót" úgy sem tudod hosszú ideig tartani, csak hamar megunnád. ha egy héten 3-4szer elmész az már tök jó. az 5-10 km ideális táv
2011. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi ,hogy választ adtál a kérdésemre!!azóta csak minden másnap futok,de nem a szabadban hanem futópadon,szerinted az is ugyanolyan?Így közben TV-t nézek és nem csak futok előre és félek attól,hogy megkergetnek a kutyák vagy stb...

igaz az étkezési szokásaimon nem változtattam ugye az nem gond?köszi és remélem még erre is válaszolsz!

2011. máj. 3. 07:18
 3/3 anonim válasza:
a futópad ugyan olyan jó, mint a szabadban futás (bár bevallom én szabadban, friss levegőn !!! szeretek futni) nem tudom, milyenek az étkezési szokásaid. igyál naponta 2-3 liter folyadékot, ez fontos!!! és lefekvés előtt ne nagyon egyél, meg a szokásos dolgok, amit már tízezerszer leírtak mindenféle fórumokon
2011. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!