Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha mindennap 1 órát 7esen...

Ha mindennap 1 órát 7esen futok + diétázok akkor mennyi futás után látszik az eredmény?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit sportoltál előtte?
2011. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ


Táncoltam,Bicikliztem

2011. aug. 3. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerességgel (heti hány alkalom, időtartam) és mennyit futottál előtte?
2011. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha most kezded a futást, nem vagy egy sportember, akkor egy fél órát javasolnék egyelőre.Ha rögtön az elején túlhajszolod magad, olyan izomlázad lesz, hogy elmegy a kedved az egésztől.Szerintem napi fél óra futás,3X50 felülés elég.A diétád pedig ne a koplalást jelentse .Egyél sült csirkemellt rizzsel,párolt zöldséggel,a mit szeretsz.A lényeg,hogy zsírszegény legyen.Ne nassolj!De mondjuk ebéd után valami könnyű desszertet megengedhetsz magadnak...mondjuk egy túró rudi, krémturó...ilyesmi.Ami nem túl sok cukrot tartalmaz, de azért egészséges is.A lényeg, hogy ne egy egész tábla csoki legyen, vagy egy zasckó chips. Egy hét után már látszani fog az eredmény.A nadrágod tuti bővebb lesz rád.Ne csak a mérlegen mérd magad,centissel a hasad, feneked, combod kerületét is ellenőrizd.Nem írtad, de gondolom lány vagy.És fogyni szeretnél.Ha egy hétig nem változik a súlyod, ne ijjedj meg, hogy nem fogytál,mert azért lesz , mert izmosodtál, és az izom tömege nagyobb a zsírnál. Jó testmozgást kívánok !
2011. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ:):)
2011. aug. 3. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A napi szintű edzés se a fogyást, se az erőnlétnövelést, se az izomerőfejlesztést nem szolgálja. A pihenőnapokra szükség van, nagyonis! Ha nincs, nincs fejlődés.
2011. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ezt azért meg tudnám cáfolni,de részben igaz. Szerintem legyen heti egy nap, vagy kettő, amikor nem futsz, hanem csak táncolsz, meg nyújtassz, hogy elgedjenek az izmaid.Én kb. fél éven keresztül csináltam napi szinten az akkori edzésem, de nem volt megterhelő, már csak azért sem, mert élvezettel csináltam.JA, és még azt tanácsolnám, ha szeretsz aerobicozni, vagy kipróbálnál mást, mondjuk pilates, vagy jóga, vegyél egy DVD-t ami úgy gondolod közel áll hozzád, és nem lesz unalams, hogy minden nap ugyanazt csinálod.
2011. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

(én versenyszerűen bringáztam.... de valószínű nem értek hozzá :o))

Pihenő napokra szükség van. A regenerálódás miatt ill. a pszichés terhelés miatt is. A futás egy nagyon monoton dolog. Aki nincs hozzászokva és hirtelen elkezd napi 1 órákat futni, annál sanszos h a 3. héten a háta közepére se fogja kívánni, és a kezdeti nagy lelkesedés gyorsan alábbhagy... ez tapasztalat)

2011. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!