Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrnék, de nem tudok hízni...

Gyúrnék, de nem tudok hízni és időm sincs a konditerembe lejárni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tehát, 174cm magas vagyok, és ehhez 62kg. Ehetek bármennyit, hízni nem tudok, edzőterembe meg nincs időm lejárni ezért hatásos otthoni módszerekre, étrendre és edzésterve lennék kíváncsi! Étrend kiegészítőket fehérje porokat szeretném elkerülni. Nem akarok 130kg-os állat lenni, csak egyszerüen jól akarok kinézni és erősödni akarok!
2011. ápr. 20. 09:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a kajád nem elég! napi 2 gramm/tskg fehérje kell és 4-5 gramm szénhidrát! ha edzés után nem iszol turmixot nem sokat fog érni de te tudod!-nem értem ezt a hozzáállást

[link]

2011. ápr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen laktózérzékeny vagyok és ha jól tudom ezeket a cuccokat tejjel kell elkeverni ezért nem szeretnék ilyeneket fogyasztani... Napi 4szer legalább eszem, nem mondanám h keveset, de a zsíros ételeket kerülnöm kell mert nem bírja a szervezetem... Hát kicsit bonyolult eset vagyok ezért kértem segítséget...
2011. ápr. 20. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ezeket vízzel kell keverni! edzés után 1 adag whey gainer kell!

napi 6 kaja nem ártana,ezek legyenek az alapok:

zabpehely,rizs,krumpli,tojást,sovány húsok(lehetőleg,csirke,pulyka),hal,túró,sok zöldséggel!

az mindegy hogy hány kiló szeretnél lenni,ugyanazokból a tápanyagokból építkezik a tested ha 5 KILÓT SZERETNÉL FELSZEDNI HA 50-ET! kérdezz nyugodtan

2011. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Ha laktóz érzékeny vagy, akkor nem a tej miatt kéne aggódnod, abból van laktózmentes is. A tejsavó fehérjékben ugyanúgy van laktózmentes, csak az kurv@ drága!

Tehát ilyen esetben jó lenne neked egy szója fehérje.

Amúgy meg azért nem hízol, mert nem eszel eleget! Nincs olyan hogy valaki akármennyit eszik nem hízik!

2011. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem 1 próbát megér..ha hasmenés lesz belőle akkor el kell hagyni! nem minden laktózérzékeny nem bírja a tejsavót
2011. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Nem akarok 130kg-os állat lenni" - Azt hiszed, hogy ez csak így meg??? :-D Ha lejárnál hetente 5x, rendesen ennél, akkor sem lennél olyan "állat". :-D Viccesek ezek az elképzelések a testépítésről.
2011. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

döncike válasza:


Legnagyobb... Amikor azt mondják, hogy nem akarnak kettes szekrények lenni :D Azt hiszik, hogy olyan könnyen megy az.

2011. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Persze, hiszen csak egy nagy vödör muszklipor kell hozzá és mindenki kurv@ izmos lesz!

2011. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Mondom ebben az edzéses témában nem vagyok otthon... Esetleg az is használna valamit ha multivitamint szednék?
2011. ápr. 21. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


A multivitamin nem azért kell mert jobban fejlődsz, hanem azért, mert az ember normális működéséhez kell! Tehát a vitamin nem plusz, hanem minimum!

Itt nézz körbe: [link]

Én a Daily One-t ajánlom + Biotech C-1000 (mert C vitaminból 2-3g-ot érdemes egy nap megenni)

2011. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!