Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással kapcsolatban leírnáto...

Futással kapcsolatban leírnátok mindent, ami fontos ahhoz, hogy zsírt égessek?

Figyelt kérdés

163cm/57g vagyok. 50kg-ra szeretnék lefogyni. Tegnap mentem el először futni. Kocogás és gyors séta(amikor beszúrt a hasam) felváltva..persze a séta jóval kevesebb volt mint a futás:) Össz. 4km volt. Tapasztalatokra, tanácsokra lennék kíváncsi. Ja és természetesen az étrendemen is változtattam, próbálok egészségesebben étkezni.


19/L


2011. ápr. 19. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
nem tartom hülyeségnek, ugyanis egészségtelen enni 6 után mindeemelett megterheli a gyomrodat, és rendkívül sokat lehet fogyni csak ettől :);) okostojás tapasztalatból mondom nem a kisujjamból szoptam ki!
2011. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

GreenTea


Pedig amit tapasztalatból mondasz, az egy hatalmas baromság:)

2011. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Baromságnak tartod, de sajnos nem az ugyanis rajtad kívül kb mindenki tisztában van ezzel a dologgal.Az anyagcsere pedig lassul éjjel, és a szervezednek nem tesz jót ha 12 órán keresztül kapja a tápanyagot főleg ha mellette sportolsz .Maximum gyümölcsöket lehet enni utána.
2011. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
szervezetnek*
2011. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

GreenTea


Te most komolyan erősködsz hogy 6 után nem szabad enni? Megáll az ész! Azt hittem lassan kihalnak az ilyen idióták.


Nézzünk egy átlagos embert, aki 8-ra jár dolgozni és próbál figyelni a kajálásra, de 6 után nem eszik semmit, maximum gyümölcsöt:

Reggel felkel az első étkezése 7 órakor van, durván 3 óránként kajál valamit, ami elég fehérjét és CH-t tartalmaz és délután 6-ig ~5 étkezése van. Mivel kb 6:30kor kel másnap is, ki akarja magát pihenni, ezért lefekszik 10-11kor.

Na most délután 6-ig megkap mindent a szervezete (ami egyébként nem jellemző a 6 után nemevősökre), 6-tól másnap reggel 6:30ig viszont semmilyen fehérjét nem visz be, kizárólag fruktózt a gyümölcsökből. Fél napon keresztül nincs tápanyag az izmai számára, mi történik velük az éjszakai katabolikus állapot alatt?

2011. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Hiába minden. A legegyszerűbb dolog az a 6 utáni bárhogy próbálsz itt bizonygatni dolgokat. Én a sajátomról és mások tapasztalatáról beszélek.És a túl sok fehérje nem tesz jót (tudod mindenből a mértéktartás a jó) mert a szervezeted nem tud mindent haszonsítani úgy ahogy az izomzat sem..Este pihensz stimmt?Pihen mindened! De látom nem tűnt még fel kinek ez válik be kinek az te nekem hiába bizonygatsz és persze én hiába a te részedre. Azon veszekszel velem amit a dietetikusok mondanak:) további szép örjöngést és primitív stílust! byebye
2011. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 noname86 ***** válasza:
megsúgom neked agykombájn,hogy a dietetikusok 90%-a egy baromállat! a nevüket adják ilyen hazugságokhoz mint a 6 utáni ámokfutásod meg a 90napos elmebetegség! GreenTea tökéletesen igazad van! te meg vakon hiszel ilyen marhaságokban mert valami állat kitalálta? és ha egy 140kilós,összeszakadt,dohányzó,alkoholista dietetikus azt mondja ne egyél akkor benyalod? A testépítők tudják a legjobban mi az hogy zsírt leadni(nézz meg 1-et versenyszezonban),ha valami nem tertszik akkor meg húzzál a fogyókúra rovatba,ott biztos megértenek! nem tudsz bebizonyítani semmit mert TÉNYEKKEL akarsz szembeszállni nem baj? na puszcsykaaa páá
2011. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
olvasd el mit írtam eddig ne beszélj a levegőbe :) és fogjatok kezet.
2011. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 noname86 ***** válasza:
nm beszélek a levegőbe! ezt rajtad kívül mindenki tudja!
2011. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

áááá..:D

ehez nem tudok mit írni egyszerűen meghaladja a képességeimet..XD meg amúgy is minek ha írok is úgy is lesz@rja nem hallgat a jó szóra..

ja és ha erősködöm beszól! utána leoltom a f@szba:D:D

a következő amit történik beköp a moderátornak és tiltás törlés...:D:D

2011. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!