Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlatok?...

Milyen sportot ajánlatok? Járni szeretnék vmilyen edzésre, de nem tuom eldönteni, hogy mire.

Figyelt kérdés
15/L
2009. febr. 26. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek lovagolni és táncolni (salsa). A lovaglás nagyon megizzaszt, szóval attól nagyon meg lehet erősödni. A salsánál igazából nem érzed azt, hogy most teljesen ki vagy dőlve, de érzed, hogy sportoltál, mozogtál.

L/16

2009. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a fitness-re szeretnék járni.ÉS azt is ajánlom vagy a táncot.
2009. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enis a fitneszre szavazok mert egeszsegesen fogsz etkezni ha el szeretnel erni egy szintet nem pedig szemet kalyat eszel es olyan alakot csinalsz a milyet csak szeretnel
2009. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az evezést ajánlom(mivel,hogy én is oda járok egy ideje) minden izmodat megmozgatja!


[link]

2009. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát... én megvagyok elégedve az alakommal, csak azért szeretnék edzésre járni, mert szeretnék egy jó hobbyt, és mivel nagyon szeretek sportolni, ezért sportolni szeretnék.. csak nem tudom még, hogy mit. a közelben nem sokmindenre van lehetőseg..:(
2009. febr. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!