Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarna hajam van, nem...

Világosbarna hajam van, nem tudom eldönteni h inkább a sötétebb irányba menjek el és fekete legyen a hajam, vagy inkább szőke. Mit ajánlatok? Hogy döntsem el?

Figyelt kérdés
Barna nem akarok maradni, változtatni akarok. Am a bőröm világos. De lehet mégis szőke lesz, de hogy tudom ezt eldönteni, h melyik fog jobban állni? Mit ajánlatok? Ti hogy döntitek el? Kinek mi tetszik, és ennyi?
2009. júl. 10. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

szerintem szőke.

sokkal szebb mint a fekete.

ráadásul ha fehér a bőröd,akkor semmiképp se legyél fekete,mert úgy fogsz kinézni mint egy vámpír. (tapasztalat) szőkésbarna az eredeti színem,és feketére festettem...kb mint egy hulla úgy néztem ki.most nagyjából visszakaptam az eredeti színem,és most szőke leszek.

2009. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, sokat segítettél, én is inkább a szőkére gondoltam, báár most lilamelír van a hajamban, de amint lenő szőke leszek.
2009. júl. 10. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha feketére fested a hajad nagyon nehezen tudod visszafesteni..max. szivatni tudod ami nagyon kárositja :S azt tanácsolom legyél először világosabb és ha nem tetszik csak azután fesd be feketére :)
2009. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2009. júl. 10. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát a feketét semmiképp sem ajánlom,amúgy is tök gyakori szín már szinte mindenki fekete hajú.Szerintem nem muszáj a hajadat átfestetni: a világosbarna gyönyörű és ritka manapság.Ha kicsit újítani szeretnél a külsődön elég lenne egy kis napozás hogy barna színű legyél,hidd el az nagyon jól mutat a világosbarna hajjal.

A szőkítgetés elég macerás mert ugyebár szárítja a hajat és gyakran kell festegetni a tövét is.

Én amúgy úgy szoktam eldönteni hogy magamba nézek(XD),szóval eldöntöm hogy mit szeretnék kifejezni a külsőmmel.Hiszen az első benyomáskor a haj játssza az egyik legfontosabb szerepet.A férfiaknak nyilván egy vörös,igényes nőről,a tüzesség temperamentum jut eszébe,míg egy sötét feketés-barnás hajról a titokzatosság...Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket:

[link]

Remélem sikerül dönteni és gyönyörű leszel!

2009. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így tettem, ha magamba nézek, akk a kűlsőm nem tükrözi a személyiségem, a barna egyáltalán nem ad vissza belőlem semmi,napozni is szoktam, és az már segített is a helyzeten, de azthiszem a egy kis szőke nem fog ártani. köszönök mindent!
2009. júl. 10. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szőke sokkal átlagosabb mint a fekete, úgy írtad, mintha nem lenne minden második nő szőke az utcán :D


Szerintem először legyél szőke, és ha nem tetszik később lehetsz fekete. De ha feketével kezded utána nagyon nehezen lehetnél szőke.

Egyébként én is ilyen vagyok. Most világosbarnás, szőkésbarnás a hajam. A szőke a barna és a fekete is ugyanúgy áll kb. Én sem tudtam eldönteni melyik legyen, de mások sem :) Így maradtam ugyanolyan :D

2009. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon köszönöm a lepontozást....első vagyok
2009. júl. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajj ne akadjatok már ki a lepontozáson, senkit nem érdekel, gyerekes.


Amúgy ha abszolute hezitálsz előbb légy szőke, majd ha az nem tetszik kipróbálhatsz mást, szőkéből könnyebb feketét, mint fordítva.

A vámpír külsőről annyit, hogy valakinek direkt a fehér bőr fekete haj kontraszt tetszik. Miylen színű a szemed? Zöld és kék szemhez a legjobb a fekete.

A szőke meg azt kell mondjam szinte mindenkinek jól áll valamely árnyalata.

Viszont semmiképp ne az döntsön, hogy melyik mennyire divat. Én is sötétíteni akarok és őszintén teszek rá hogy mennyi embernek fekete a haja, ha egyszer nekem ez tetszik.

Én is magamt szoktam vizsgálni, de a legjobb nem sokat tökölni vele, amelyik felé jobban húzol azt csináltasd.

Sok szerencsét: )

2009. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!