Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki ért el sikert ezzel a...

Valaki ért el sikert ezzel a videóval?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related

Vékony vagyok, viszont sajnos a fenekem nincs a legjobb formában (nem annyira feszes, és van rajta némi narancsbőr). Gerincprobléma miatt sajnos leszűkül az általam művelhető mozgásformák köre, és kevés időm van sportolni eljárni. Megtetszett ez a videó, és elvileg azzal, ha naponta megcsinálom, elérhetem a kívánt eredményt. Valakinek bevált ez (ezek, mert van mindenféle testrészre belőle) a videó?


2011. márc. 31. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gerincproblémáid vannak akkor gerinc tornáznod kellene elsősorban.Homorítani,hasazni,hogy megerősödjenek a gerinc melletti izmok és levegyenek némi terhelést a gerincről.

A háziorvos beutal teljesen ingyen.De a pilátesz meg callenetic is ugyanaz,csak azért fizetni kell.Szóval szerintem az kellene legyen az első.

Egyébként nem rossz ez a vidi,mert nagy súlyokkal úgysem lehet ügyködni gerinc problémákkal.

Viszont ehhez kb 2 hét alatt hozzá erősödsz,szóval a videón látott gyakorlatokat kibővítheted majd több ismétlésre,véletlenül se ragadj le a napi 8 percnél.Legalább 50 percre kellene ezt feltornázni.

2011. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2011. ápr. 1. 08:44
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt a videót, az edzőm beszél arról, hogy sérülése után milyen gyakorlatokat végzett, hasonló problémája volt mint neked.

2011. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!