Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a kockázatosabb, a...

Melyik a kockázatosabb, a szemes szteroidok (pl:Danabol, ) vagy az injekciosak (Sustanon 250), szóval melyikkel lehet jobban "megszivni"?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 14:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
hátha szted a sustanon 250 nem aromatizálódik és elég utána egy 3 alkalmas hcg kúra akkor tényleg az a személyes véleményem,h nem értesz hozzá eléggé. persze ha szerencsés alkat vagy akkor lehet,h elég lenne, de miért kockáztatnál? ha egyszer kialakul a gymno akkor aztán már nem sokmindent tudsz csinálni vele. A százalékom meg azért ilyen szar mert szeretek röhögni a hülyéken akik ilyen kérdéseket tesznek fel,h "miért kívánom a mákot talán van benne vmi amire szüksége van a szervezetemnek?" ill egyéb. A rendes edzéssel kapcs-ban még lehet igazam. Napi szinten látok olyan személyi edzőket akik 20 éve ebből élnek és oldalsó váll gyakorlat után a mellizmokat nyújtatják le a kliensel. Illetve ismerek olyan embert is aki már magába nyomott kb 10millió értékben cuccot és azt se tudja,h a hcg mikorra kell időzíteni a deca után. Én nem cuccozok már 1szer kipróbáltam. Rájöttem, hogy nem ér annyit az egész. Azt mondom, hogyha még versenyző akarsz lenni akkor sem éri meg tönkretenni magad azért a 20ezer forintos tápkiegért. Igaz vannak olyanok akik ha nyernek versenyt akkor nagy pénzt kapnak, de egy versenyen csak egy ilyen ember van és elhiheted, hogy az a pénzösszeg csupán töredéke annak ami már bennük van. Ha meg azért akarsz tolni cuccot,h a strandon jól néz ki elmondom,h az meg végképp nem ér annyit. A csajok úgyse buknak a nagy izmokra.
2009. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amúgy ösztrogénesedés ellen a Novaldex a jó,az antiösztrogén,az kell a kúra közepén elkezdeni,+HCG a végén az állítja vissza a tesztoszteron szintet.Az a lényeg hogy napi 4-6g/testsúly kg fehérje és 8g/testsúly kg CH legyen meg.Mert enélkül semmit se fog hatni a kox,A Dianabolt felejtsd el,egy rakás szar,Sustanon az tényleg,jó inkább egy kis Deca-durabolin és winstrolit,vagy tesztoszteron enantat vagy propionat.Az a lényeg,hogy semmi buli,semmi pia,semmi kicsapongás csak edzés van akkor ha rálépsz erre az útra,ezt jegyezd meg akkor no alkohol,én tudom tartani,mert gyűlölöm a piát,igaz még nem koxolok,de te nem biztos,hogy tudnád ezt tartani.De ha rálépsz erre az útra naon figyelj oda mindenre.pontosan csinálj mindent
2009. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

dianabolt és a sustanont nemnagyon lehet összehasonlítani


szóval a sustát úgy kell beadni h:

ha nem letörős az ampulla teteje, akkor kell 1 vastag és hosszú tű, böksz az ampulla gumiszájába pár lyukat és felszívod mindet

az olaj nemszokott belevegősödni ezért csak forgatnod kell a fecskednőt és kinyomni a tetejéből a levegőt

ezután kicseréled a tűt 22G 3,5cm-s re

fertotlenito sprayvel lefujod a combod kulso-felso reszet

[link] itt irja hova kell pontosan

magadnak seggbe ne add

merolegesen tartod a tt az izomra es 1 hatarozott mozdulattal beleszurod tövig, nem fogod érezni, fura lesz

visszaszívod kb 1cm hosszan és csak légbuborékok szabad h jöjjenek, ha vér jön ki kell venni tűcsere és újra beszúrni máshova, ha nem jön vér akkor lassan beszúrod, a tűt lassan húzd ki úgy nem vérzik

kúra közben proviron nolvadex minimum kell 50mg és 10-20mg

hcg clomid utána 3 héttel kb 3x5000ne 5napig napi 2clomid utana a maradekot napi 1 aagolasban

2009. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
amugy a susta begyulladhat elvileg es az faj, szuras utan ne felejtsd elmaszirozni h ne tokosodjon be le is jegelheted ha gondolod
2009. júl. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
34%

Sziasztok!


Hát a szteroidokról tényleg lehet vitázni. Szerintem ha valaki okosan csinálja nincs gáz. Az orvosok magyarországon használják is bizonyos helyzetekbe. Azok a cégek akik ennyire fújnak a szteroidokra azt azért teszik mert: hülye lenne mondani hogy persze kokszolj és a mi sok ezer forintos kacatjainkat ne edd. Olcsóbb a koksz mint az a sok kacat. Tapasztalat: 27 éves vagyok. 24 évesen kezdtem edzeni. Mert magasságom 178 cm és 51 kg voltam. Elkezdtem enni sokkal keményebben. Jöttek a gondosan megválogatott táplálék kiegészítők havi sok ezer ft-ért. eltelt 2 év. híztam kb 4 kilót. Úgy edzettem ahogy elő van írva és követtem a nagyok tanácsait. 2 év után a tükörbe néztem és jót nevettem. Aki alapból benga állat az könnyen lesz "kigyúrt" én meg maradtam gebe. Hú ezt edd meg azt edd egy vödör tápkieg egy hónapra 15-20e ft. és még a sok tabletta kapszula. Ekkor elrobbant az agyam. Odaléptem a "nagyokhoz" és mondtam hogy csináljatok valamit mert ez vicc. Megmondták ők is hogy a tápkiegészítők nem rossz dolgok mert pótolja az étrendi hiányosságokat, és a vitaminok nagyon jó dolgok mert ártani nem árt, de sose leszek nagy. Poroktól nincs növekedés. Hm... mosolyogtam és mondtam hogy mikor kezdjük a kúrát? Gondosan átnéztük mik vannak és mit érdemes. Még olcsóbb is volt a "szett" mint a sok műkaja. Neki láttunk. Eltelt egy év. 2 óvatos és szolid kúrán mentem át. Nem észnélkül és nem léptük át a korlátot. Ma 75 kg vagyok. anno a 30 kg alatt majdnem meghaltam. most ennek jóval a töbszörösét teszem a rúdra. És látványos volt a fejlődésem. Mindenki csak pislog hogy de kur*a jól nézel ki. Hát ezt csak megosztottam veletek. Ja! És Magyarországon a testépítők 80 százaléka át esett már pár kúrán. mert ahogy kinéznek cucc nélkül ezt sose érték volna el. Az ország rengeteg városában edzettem már. És sokat ismerek. Mindenki belátja. A kiegészítőket nyugodtan nyomja mindenki mert ártani nem árt. Nagyobb terheléseknél azért ellátja az izmokat anyaggal. Ja és ha kokszolsz attól impotens leszek? Ezt mondja mindenki aki nem csinálta. Hát a párom erről tudna mesélni. Mivel a tesztoszteron szintedet ezek alaposan megemelik így inkább a strandra nem merek kimenni mert meglátok egy női biciklit aztán vááá. Le kell fognom. Na pápá!

2009. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nicsak, nicsak, értelmes hozzászólásokat látok szteroid témában, ilyen se volt még :)


Magam részéről csak annyit tennék hozzá, hogy a pirulák injekciósokkal ellentétben természetesen veszélyesek a májra, ezért 1.5 hónapnál tovább nem ajánlott őket szedni.


HCG témához pedig annyit, hogy a HCG-t még ciklus alatt kell beszedni, egyszerre keveset, 250-500 UI naponta vagy kétnaponta. Mikor már a PCT elkezdődött hiába szeditek, azzal épp az ellenkező hatást fogjátok elérni.

2009. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=vp5qXtERGHY&feature=related


ajanlom figyelmedbe a kovetkezo reszeket is

2010. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

lol na srácok amikor anno feltettem a kérdést nem gondoltam volna h még mindig irtokxD azóta sokminden megváltozott dicsőség az Úrnak:) ne szteroidozzatok,egyszerü a képlet,ha vékony vagy,zabálj mintegy állat napi 8* vagy ha annyiszor nem megy ahányszor csak tudsz és nagyon sokat,feletsétek el ezta "CSAK csirke,rizs,krumpli,hal,stb" kombókat,nincs ideje mindenkinek elkésziteni bárki bármit is mondjon...ha vékony vagy,szénhidrátra is szükséged van,és nemfogsz elhizni,ha mellette edzel ez egy baromság,aki vékony annak szükséges,ami van azt egyétek rengeteg kenyeret mert az tápláló,főzeléket,levest,hust,MINDENT,természetesen olyat ami tápláló,krumplit,ami van otthon,dobj magadnak össze ételt,ha szüleiddel élsz valószinüleg változatosan főznek az is tökéletes,edd azokat csak szinte mindent rengeteg kenyérrel és nagyon sokat -max kérd meg hogy csináljon többet- és tényleg szó szerint,egyél annyit hogy szinte rosszul legyél...nassolj,zabálj vigyél be sok szénhidrátot,de persze közbe edz...ez durvának hangzik,de igy van,én átmentem rajta,én tudom,mien az amikro valaki tényleg eszik,többet mint az átlag és nemhizik,nem,egyszerüen sokkal sokkal sokkal többet kell enni,ez azegy módja annak hogy meghizz,és ne csodálkozz hogyha kitágul a gyomrod és lesz egy kis beled,ha nemtágul ki akkor nemtudsz annyit enni,ha fiatal vagy akkkor ugyis összeszüköl és ha már megnőttél akkor majd gyursz hasra,ha meg szted nemfog,vagy idősnek érzed magad és nemfog,hát...nézd meg a magyar férfi vizilabda válogatottat,hányuknak kockás a hasa? van egy kis poci,de attól még bomlanak értük a nők :)a kocka ha is egy ien beidegződött baromság,nem az,jó ha van,és meg lehet próbálni elérni,meg kell hasra edzeni,de ha sehogy sem jön össze akkor sincs semmi,ha edzett és sportos vagy,senkit nem fog érdekelni,de baromira nem,

szóval egyél nagyon de komolyan,nagyon soakt,és ahányszor csak tudsz....tápkiegek pedig jók nem kell havi több tizezret rákölteni,veszel egy fehérjét egy hónapra,vagy egy tömegnövlőt,estleg még hozzá veszel egy kreatint,meg multivitamint han agyon cifrázni akarod,tehát mondjuk az itt leirtak alapján eszel és mondjuk veszel 3kg fehérjét/100% whey protein professional/,meg egy kreatint/pumpfx/,az tökéletes,maximomot tudod vele kihozni+ a kajával,és ez körülbelül 18ezer forint,és kizárt hogyezek a tápkiegészitők+ENNYI kaja+edzés a leggyorsabb anyagcserés ember ne nőjön meg,persze ésszel kell csinálni ezeket is....

2010. aug. 25. 15:09
 20/21 anonim válasza:
kokszoljatok csak remélem beledögöltök :) persze szerintem se káros végülis csak gyógyszerek amiket nem tudtok, hogy mire jó de gondolom az orvosi diploma ott figyel a fekpad fölött vagy nem? Szedjétek csak jó az :)kitartás az már csak a bénáké :) nyomoroncok :)
2011. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!