Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a kockázatosabb, a...

Melyik a kockázatosabb, a szemes szteroidok (pl:Danabol, ) vagy az injekciosak (Sustanon 250), szóval melyikkel lehet jobban "megszivni"?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 14:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A szemes jobban terheli a májat. Az injekciózást ha meg elbaszod akkor embólia!
2009. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
szal max embólia?az ugye akkor van ha a folyadékba buborék kerül,és ezt hogy lehetne elkerülni?
2009. febr. 24. 17:23
 3/21 anonim válasza:
52%
ne kokszolj, így lehet elkerülni. egyébként is impotens leszel tőle. hosszú távon nem éri meg. szerintem. de te tudod.
2009. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hcg megy majd utánna szal nemlesz impotencia,vágok pár dolgot azért,ha ugy használjuk ah kell akkor nemgáz,deérdekelne h mien dolgok következhetnek be a szurása esetén,meg összehasonlitva a D-bollal melyiknél mien gáz dolgok léphetnek föl
2009. febr. 24. 19:16
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
a folyadék elkerülést úgy,h a megkocogtatod az oldalát és akkor tetejére mennek a légbuborékok és akkor 1 picit kinyomsz belőle,h kimenjen belőle a levegő. De ez még a könnyebb dolog. Ha rossz helyre adod be és nem izomba megy hanem érbe akkor kampec is lehet rövid távon belül. Amúgy a heréd mindenképpen összemegy tőle. Hiába tolsz utána hcg-t az se biztosíték arra,h visszaáll a teljes és jó hormonháztartás mint elötte. És egyébként nem ér annyit amennyire gondolod. Akiket az újságban látsz azok nem 1 susta szuritól lettek olyanok, hanem jópár év (5-10-15év) cuccolása és ők nem egyszerre egy cuccot nyomnak és nem is kettőt hanem többet sokkal többet. Nem éri meg. Nincs értelme agyonböködni a valagad meg elveszíteni a heréid méretét azért, hogy jobban mutass a strandon. A versenyzés miatt meg végképp nem éri meg. Még ahol a legtöbb pénzdíjat kapod és egyéb ajándékokat az is csak a töredéke annak amennyit rááldoznál. Amúgyis a sima hcg levezetés nem elég. És mit kezdesz a kúra alatti ösztrogénesedéssel?
2009. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hcg az ösztrogénesedés miatt van
2009. febr. 25. 18:36
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
nem, a hcg az utókúrára van. Arra,h helyrehozzon. A közben fellépő aromatizálódásra nem jó. és maga a hcg nem elég a kúra után.
2009. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
én ugy tudom utókezelésre elég,de a közben fellépő ösztrogénesedés az nemtul vészes inkább az utánna következő (kura utáni) hetek a neccesek ha nincs hcg,plusz a bevitt férfihormonokkal kompenzálva van az ösztrogénesedés,mert több férfi hormont viszek be,és nem termelődik annyi,csak miután a kura lezajlott azután kell az ösztrogénesedést kompenzálni a hcgvel
2009. febr. 28. 22:07
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát ha ennyire értesz hozzá akkor csinld. nekem nem teszel vele rosszat. de sztem még azzal se vagy tisztában,h hogy kéne edzeni nem kokszolni
2009. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
személyeskedésre sztem inkább ne térjünk ki(főleg h én mióta edzek^^),hidd el,jobban tennéd:) az hogyki mihez ért arra se nagyon, a százalékjaidat figyelembe véve:)(ha már igy személyeskedsz:))ha meg nem választ irsz hanem azt irod amire gondolsz megtarthatod magadnak^^én válaszra vagyok kiváncsi nem rád,köszöntem^^
2009. márc. 6. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!