Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » P90x és izomláz. Folytassam,...

P90x és izomláz. Folytassam, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem el a P90x-et, és már első alkalom után olyan izomlázam lett, mint a csuda. Bemelegítés és nyújtás is megvolt. Bár az első edzés a felső testet mozgatja meg, de még utána csináltam egy másik edzést: Hip Hop Abs. Sajnos ennél már nem nyújtottam, és a lábra is elég nagy hangsúlyt fektet a program.

Tegnap újabb program volt, ami már a lábra és a fenékre hatott nagyon. Az izomláz miatt alig bírtam megcsinálni.

A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mit tegyek? Abbahagyni nem akarom, mert kötött ez a 90 nap... Az rosszabb, ha mindig rádolgozok? (Nagyon régen edzettem már, gondolom ez is közrejátszik)


2011. márc. 23. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
folytasd.
2011. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Rászántam pár órát, hogy utána nézzek ennek a p90x-nek.

Nagyon hasonlit a rubintrékamegnorbi update marhaságokra. Az mind szép és jó, hogy nem kell kimozdulni hozzá a szobából, de akkor milyen eredményeket akarsz? Eléggé összetett egy edzés de max 15-19 éves lányoknak ajánlanám, mint alap edzés. Ráadásul amit ráköltesz abból simán vehetsz pár hónapnyi kondi-bérletet ahol sokkal jobb eredményeket érhetsz el. És egy jó teremben mindig akad valaki aki segit a gyakorlatok szabályos elvégzésénél.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Az izomláz egy részét elkerülheted az edzés utáni fehérje+ch bevitellel. Ha nagyon erős izomlázad lessz akkor mindenképpen pihentestd mert megnő a sérülés veszély. Ami elég elterjedt technika az izomláz ellen az a hőkezelés/méregtelenités. Edzés után melegzuhany, szauna, masszázs.


Remélem hasznos volt az irományom.

2011. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem is folytasd. Én is elkezdtem és tudom, hogy milyen mocskos nehéz az első 2 nap, de a többi hidd el nekem sokkal könnyebb.

Mindent bele, olvass blogot.

[link]

[link]

2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"Nagyon hasonlit a rubintrékamegnorbi update marhaságokra. Az mind szép és jó, hogy nem kell kimozdulni hozzá a szobából, de akkor milyen eredményeket akarsz? Eléggé összetett egy edzés de max 15-19 éves lányoknak ajánlanám, mint alap edzés.

Már megbocsáss de ezt a marhaságot honnan vetted?? Én végigcsináltam és pont emiatt hatásos mert nagyon sok féleképpen megmozgatja az embert, és brutális eredményeket lehet vele elérni. És elmondom neked nagyon durva egy edzés szóval pont nem "15 éves kislányoknak alapedzés"....

2011. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

"max 15-19 éves lányoknak ajánlanám"


25 vagyok 186 cm és 88 kg. Nincs rajtam súlyfölösleg rendszeresen járok futni és kondiba is, ennek ellenére a második nap olyan izomláz lett a fenekemben, hogy 3 napig a WC-ről alig bírtam felállni (leülni sem volt könnyű). Én annak idején pihentettem.


Szóval, ha a 15 éves kislányok ezt az edzést végigcsinálják, akkor én megemelem előttük a kalapomat. Olyan állóképesség kell hozzá, hogy csak ihaj. A legjobb program, amit valaha is csináltam.

2011. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Szerintem sem 15 éves kislányoknak való, menten összeesnének tőle. :/
2011. máj. 1. 12:54
 7/9 anonim válasza:
n pont egy 15 éves kislány vagyok és a második hónap felénél vagyok nem mondom előfordult h kihagytam a pihenő napokon kívül egy-két napot amikor suli dupla tesit végig futottuk meg erősítettük de alapvetően akarat erő kell hozzá mert én kövér voltam 169cm-het 85 kiló most 65 kiló vagyok nem evvel fogytam mert mióta csinálom gyakorlatilag egy dekát se fogytam de nem bántam meg mert egyre erősebb leszek és feszesedek mindenhol és alakul át a megmaradt zsír izommá. Nem mondom néha pokoli tud lenni az izomláz de nekem sokat dobott az önbizalmamon is mert most már fel merek venni rövid gatyát és majd nyáron bikinit:)
2012. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Másfél hónap alatt fogytál ilyen sokat? Áruld el mi a titkod! :D
2012. máj. 26. 23:12
 9/9 anonim válasza:
Nem másfél hónap alatt fogytam bocsi ha félre érthetően fogalmaztam hanem azelőtt fogytam h elkezdtem a p90x-et kb fél év alatt fogytam. Pont azt írtam h nem fogytam azóta h elkezdtem(ami most már nem igaz), de izmosodtam. Egyébként kb fél év alatt fogytam és a kcal-t számoltam max 1200 egy nap kevés szénhidrád sok fehérje és zöldség gyümölcs napi fél óra bicikli kb ennyi:)
2012. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!