Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet szép hasam nyárig?

Hogyan lehet szép hasam nyárig?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja hasizmozok, de nem vettem észre változást magamon. Az étrendem szerintem átlagos. Sok párolt és nyers zöldséget szoktam enni szénhidrátot próbálok keveset enni, édesítéshez mézet használok, meg persze húst is eszek, nem a zsíros fajtából (hal, csirke, néha kecske). Tippeket szeretnék hogy szép legyen a hasam nyárig. Most felüléseket csinálok rendeset, oldalra és hasprés, meg lábemelés. Ez eddig nem hatott kb 3-4 hónapja csinálom minden 2. nap és mindenből 20-40et. Milyen gyakorlatokat csinálhatnék még ezen kívül? Főleg alsó hasizmokra szeretnék. Az izmaim már viszonylag edzettek, de nem mondanám keménynek. A zsírpárnákat szeretném eltüntetni valahogy. Illetve hogy milyen sportot ajánlotok? Ötletek? A segítséget előre is köszönöm! :D (14/L)
2011. márc. 20. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

jön tavasz-nyár én 3 sportot ajánlok: bringa, bringa, bringa-> legjobb. formázza a combot, vádlit, csípőt, hasat. tavaly nyáron én végig bringáztam, napi 40-50km, nem is volt hasam. sajnos jött a tél, nem csináltam sok mindent, felülések-hasprés. hát visszajött szépen, de nem baj, most nyáron leadom:)

15F

2011. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zsírpárnákra csak is a diéta a megoldás. A felülés amúgy sem jó gyakorlat, helyette menjen hasprés, de a zsíron az sem segít.
2011. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasprés, lábemelés, orosz forgás. Én kétnaponta 500-at csinálok ezekből és 2 hónap alatt látszott az eredmény. Most fogom visszavenni szerintem a felére, a kezdést nagyon meg akartam tolni...
2011. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!