Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy futópadon...

Miért van az, hogy futópadon gond nélkül le tudom futni a 3200m-t, a szabadban pedig 2 400m-es kör sem megy?

Figyelt kérdés
Készülök a katonai alkalmasságira, 1,5 hónapja járok edzőterembe és futópadon már le tudom futni a 3200m-t, egyik nap a jó idő miatt a salakos sportpályán akartam futni és egész egyszerűen 2 kör után kifulladtam, másik nap megint megpróbáltam és megint nem ment. Mitől van ez? Mit tehetnék ez ellen?? Már nincs sok időm 1 hónapom sincs az alkalmasságiig...
2011. márc. 20. 13:34
 1/10 anonim válasza:
azért mert amit furó padon futsz az nem sokat ér ugyan is ott a gép hajtja alattad a padlot a szabadban pedig futáskor te magad löködle a talajtól amikor futsz és így sokkal jobban meg vannak terhelve az izmaid úgy hogy ha tényleg komolyan föl akarsz erre készülni inkább szabadban fuss mint a futógépen
2011. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyéb: ezt a 3200-at mennyi idő alatt kell lefutni?
2011. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
max 18perc, de szeretném alatta futni..15 körül
2011. márc. 20. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


A futópadon a talaj megy alattad, a salakoson meg fordítva. Más a kettő. A hátralévő időben eddzél a pályán és ha eljön az alkalmassági ideje, akkor csak fuss és adj bele mindent!

2011. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
13 évesen, velünk a tesitanár, 3.3 km-et akart lefuttatni 12perc alatt.
2011. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az semmi. 13 évesen nekem is ment. általános iskolában végig 14alatt futottam ezt a távot. gyerekként más.
2011. márc. 20. 17:13
 7/10 anonim ***** válasza:
a futópadon a sebességet beállítod magadnak ez adott, a szabadban viszont te vagy aki az iramot diktálja.
2011. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ennyi edzés után én közel a hatvanhoz 5 km-t futok 45-50 perc alatt,nő létemre!!!
2011. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
18, de vegyük számításba, hogy soha nem futottam még azelőtt, pedig nem vagyok se elhízva, se semmi, 48kiló vagyok. Nagyon aggódok, nem tudom milyen "csodát" tehetnék 1 hónap alatt...
2011. márc. 27. 17:24
 10/10 anonim válasza:

Csodát ne várj ,csak fuss, egyre többet minden nap.Hidd el én is csak most kezdtem el futni,mert a betegségem( egy nyirokcsomó megnagyobbodás,majd műtét)decemberben nagyon megijesztett, és rájöttem ,hogy az egészségemért csak én tehetek !!!Amíg az ember fiatal ,addig nem veszi komolyan.

Így hatvan felé félretéve minden mást reggelente nekifogtam ,s most 5 km-t futok.Nagyi

2011. márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!