Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópadon miben kell futni?

Futópadon miben kell futni?

Figyelt kérdés
Jó mezítláb,vagy egy akármilyen cipő is elég vagy inkább vegyek egy futócipőt? A hervisben van egy futócipő 8ezerért,a márkájára már nem emlékszem,az jó lehet?
2011. okt. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
futócipőben, én olyat választanék, ami betonra való, de a boltban adnak tanácsot, hogy milyen cipőt ajánlanak futópadhoz
2011. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én csak simán az edzőcipőmben futok benne
2011. okt. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
43%
Én mezitlább futottam mer a cipöben elég zajos volt, de amugy sztem tök mind1 :)Ne költs sztem ijenre... :)
2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. de költsön ILYENRE, mert az ízületei egészsége fontosabb, mint egy futócipő árának megspórolása
2011. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
43%
-.- xD sztem bármelyik futocipöbe lehet futni , nem kel egy speciális szart venni xD
2011. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szart ne is vegyen....a futócipők árai meg típustól függetlenül kb ugyanannyi ;)
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balazs00xx ***** válasza:
akármilyen cipő jó amiben nem rohad bele a lába, és van némi tartása meg talpa
2011. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!