Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha túl...

Mi történik akkor ha túl edzem magam?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan mi van akkor? Egyik kérdésemnél mondták hogy nem jó ha túl edzem magam, de mi van akkor? A héten 5x voltam kodizni de nem edzettem minden nap ugyan azt de nem volt pihenő nap!
2011. márc. 12. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha minden nap más izomcsoportot edzel,akkor más a téma.

jól kell beosztani akkor jó lehet,de én 4 napos edzéstervet ajánlok közte 1 nap pihenővel.

2011. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 hippolita válasza:
Az én barátnőm pl. belehalt, nem bírta a szíve, de erről ő nem tudott.
2011. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát a 2.-az kevés eséjjel hiszem el! 1.És az olyan hogy 2 nap edzés 1 nap pihenő, 2 nap edzés és így tovább?!?!
2011. márc. 12. 19:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Rajtam úgy jött ki,hogy a nyugalmi pulzusom felköltözött az egekbe és ezenkívül semmihez nem volt kedvem,állandóan fáradt voltam és a legrosszabb az volt,hogy éjszaka nem bírtam aludni.
2011. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
áá értem! Akkor inkább pihenek! :)
2011. márc. 12. 19:42
 6/18 anonim ***** válasza:
edzettem már túl magam. ilyenkor: fáradt vagyok, esetleg fájnak az izmaim, fejben is fáradt vagyok, izomgörcs
2011. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Túledzettség akkor jöhet létre, ha az edzések és pihenések között az egyensúly felbomlik. Az alábbi tünetek kísérik:fizikai teljesítménycsökkenés, állandó fáradtságérzés, izommerevség, sérülékenység, étvágycsökkenés vagy fokozott étvágy, alvászavar, hangulatváltozás, hanyatló koncentráló-képesség, csökkent immunvédelem.
2011. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem értem pontosan azt hogy edzések és pihenésekk özötti egyensúly! Ez olyan hogy megvan hogy hetente melyik az edzés nap és a pihenő nap?
2011. márc. 14. 15:03
 9/18 anonim ***** válasza:

heti 3 napon legyen edzésed, pl.:hétfö-szerda-péntek

kedd-csütörtök-szombat.találd fel magad!

2011. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és úgy lehet hogy hétfő kedd, csütörtök péntek?
2011. márc. 14. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!