Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megszok...

Mennyi idő alatt lehet megszokni a biciklizést?

Figyelt kérdés

Hamarosan szülinapom lesz, és gondolkozom rajta, hogy biciklit kérjek. Utoljára 4-5 évesen volt sajátom, azóta össz. 2x bicikliztem. Az a baj, hogy mióta egy esés (nem bringával) következtében megrepedt a bokám, nagyon félek, szinte pánikolok olyan helyzetekben, ahol, vagy ahonnan leeshetek, legyen az akár egy ágy széle is, szóval már-már betegesen.

Nem érzem magam biztonságban a biciklin, akkor sem, ha leér a lában, görcsösen szorítom a kormányt és félek, hogy elesek, vagy nekimegyek valaminek.

Nem vagyok kis darab, fogyózom két hete, részben ezért is szeretnék bringát, hogy azáltal többet mozogjak.


Szerintetek megéri, és elmúlik majd idővel ez az érzés, vagy inkább kérjek mást, esetleg szobabiciklit?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 9. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen félelmeid vannak, azokat mindenképpen érdemes leküzdeni, viszont nem érdemes addig biciklit kérni, amíg ez nincs meg, mintegy potyára. Ha a szüleid szívesen vennének drága ajándékot, Te pedig olyat szeretnél kapni, ami hozzásegít a jó külsőhöz, akkor szerintem inkább más edzőszert kérj!
2011. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2011. márc. 10. 09:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2011. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,


megvan a bringa? Félsz még tőle?

2014. júl. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!