Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csak estefelé van lehetőségem...

Csak estefelé van lehetőségem salakon futni, reggelente csak betonon lenne, arról pedig már sok rosszat hallottam. Így biciklizést terveztem. Akármilyen bringával jó kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 16:03
 1/3 A kérdező kommentje:
csak sima mountain bike van itthon, plusz az a régi fajta, amivel már szinte csak az öregek járnak
2011. jan. 8. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Montival még jobban is erősödsz, mert azt nehezebb ugyanolyan gyorsan hajtani, mint egy vékony kerekű országútit. Azért a térdedre vigyázz télen (dupla nadrág + levágott fejű sízokni vagy speciális térdmelegítő legyen a térdeden, mert csak 20 év múlva veszed észre, hogy megfázott.)
2011. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én régen hagyományos csepel bicajjal jártam napi átlag 8-10km-t a bükk dimbes-dombos terepén, az sem rossz. egy nyár alatt olyan lábam lett tőle, hogy 12 perc alatt lefutottam a kúpert :)

a viccet félretéve, az az előnye, hogy nincs váltó, nem tudsz vele játszani, nem tudod elrontani. nincs is annál idegesítőbb és hülyébb látvány, mint mikor valaki rosszul állítja be a váltót és sík terepen teker mint a barom és alig halad.

2011. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!