Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha biciklizem akkor mennyi...

Ha biciklizem akkor mennyi idő alatt fogyok majd láthatóan?

Figyelt kérdés
szoba vagy sima biciklizéssel.
2009. febr. 13. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyit biciklizel, milyen gyakra, mikor, mennyit és mit eszel, valamint, hogy mekkora súlyfelesleged van a magasságodhoz képest.


Ha ezt leírod, lehet érdemi választ adni, ha nem írod le, akkor nem lehet.:)

2009. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kb 175 magas és 75 kg és minden nap lehet rá szinte alkalmam mert van szoba bicajom is és ezért akár este is meg esőben is tudok étrendem nincsen és azt is szeretnék kérni tőletek hogy mit egyek a bicajoozás mellet ja és 14 éves vagyok

előreis köszönöm

2009. febr. 13. 18:51
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem hogy mennyit nem olyan régen volt olyan hogy a szoba bicajon 135 percet csináltam
2009. febr. 13. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...én 54 kiló vagyok és 160 cm.nekem is mindenki azt mondja,hogy a biciklivel lehet fogyni.de én versenybringázom és egy nap kivételével mindennap tekerek.hétköznap ilyen két órákat,és hétvégén meg hármat.és az aztán tényleg kemény:Pkint az országúton.de úgy veszem észre,hogy nem fogyok tőle semmit:(sőt...
2009. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
thx
2009. febr. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!