Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eredményes lehet ha reggelente...

Eredményes lehet ha reggelente 35-40 percet szoba biciklizem?

Figyelt kérdés
Azt tudom h kb . csak 30 perc után kezd elégni a zsír, de most 6 : 30 kor kelek ha bicikliznék 6kor kellnék és nem szeretnék elöbb. !§ perc elegendő lenne a kis uszógumim eltüntetéséhe vagy inkább iktassak be délutánra több időt ? ( azt hallottam am ha reggel mozgunk akkor hatásosabb..és ha reggel fölkelek akkor biztos hogy neki állok biciklzni de ha délutánra hagyom akkor mindig elsinkofálom) szerintetek mit csináljak ? reggel a biztos 40 perc vagy délutáni mozgás??
2010. ápr. 21. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld ki és akkor mozogj amikor neked jobban esik. Sztem a reggelinek az az előnye, hogy sokkal fittebb leszel a nap folyamán és nem lesz ott az a gondolat a fejedben, hogy neked még ma tornáznod kell.
2010. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A reggeli edzés nagyon jó! Éhgyomorra csináld. Közepes intenzitással: izzadj, dolgozz keményen, de még lihegned ne kelljen, egyenletesen lélegezz. Mehet a 40 perc. Ha délután van kedved lenyomhatsz még fél órát.
2010. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, habár az éhgyomorral nem teljesen. A kajálást inkább ahogy jólesik.

Sok hülyeséget írnak egyébként és sokmindent túllihegnek, ilyen ez a 20 perces határ is. Az elégetett kalóriák száma többet számít. Először cukrot éget a szervezeted, ez igaz, de ha naponta 5ször 20 percet bicikliznél minden kajálás után, akkoris fogynál, hiába nem indul be edzés alatt a zsírégetés. Reggel az ébresztő-hormonok miatt jobb edzeni :) És valóban frissebb vagy az edzés alatt is és utána is egész nap. Az intenzitás pedig izzaztó, de nem lihegős, ahogy írták előttem is.

2010. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én reggel is este is edzek, különösebb különbség nincs.


Jó lenne ha hosszabb ideig tartana az edzésed, de a lényeg hogy mozogj, sokat számít.


rg

2010. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!