Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogok egy kicsit izmosodni 4...

Fogok egy kicsit izmosodni 4 hónap edzés után, vagy ahhoz több időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el konditerembe járni+sok fehérjét eszek, és egészségesen táplálkozok.Nyárra feszesebb, formásabb alakot szeretnék, vagyis szeretném, hogy látszódjon az, hogy edzettem.Mivel lány vagyok, nem szeretnék hatalmas izmokat, de nyárra fittebb szeretnék lenni.
2011. febr. 19. 10:19
 1/4 anonim válasza:
4 honap múlva biztos meglátszodik az alakodon..:)De izmosodni is fogsz az biztos ha sok fehérjét eszel de az nem baj!
2011. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap nem olyan sok,de látszani fog,hogy edzel:D feszesebb leszel sokkal.Folytasd továbbra is a sok fehérjebevitelt és az egészséges táplálkozást.Sok szerencsét a kívánt alak eléréséhez!:-)
2011. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogsz.
2011. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Hát reménykedek benne, hogy fog látszani.

2011. febr. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!