Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezen hogy lehetne változtatni?

Ezen hogy lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Fél éve hagytam abba a röplabdát sérülés miatt, és azóta a testem drasztikusan megváltozott.Alapvetően sem vagyok egy vékony csípőjű, de most a csípőmőn lévő hájmennyiség valami hihetetlen.Másik dolog, hogy a melleim is megereszkedtek és a fenekem is tiszta narancsbőr lett.Amit azért nem értek egyébként, mert a combom és a vádlim ugyan olyan izmos maradt, gyakorlatilag sportcipőben is úgy dagad a vádlim mint másoknak magassarkúban, amit utálok, de ugye el kell fogadni.De a fenekem megsüllyedt és narancsbőrös lett, tehát ez a csípő-fenék tájékom eléggé elcsúfult.Amit elfelejtettem hogy a combom belső fele is megereszkedett, eddig nem ért össze, most néztem hogy a fél éve vett gatyám lába köze teljesen ki van dörzsölődve.Ez nem maradhat így tovább, mit tehetnék?Edzeni el járni nincs időm, mindjárt itt az érettségi és keményen tanulok rá, szabadidőm sincsen sajnos.:S

Egyébként 170 cm vagyok és 65 kg, de a súlyom már 3 éve ennyi.

Léci adjatok tanácsot!

Köszi!

L17


2011. febr. 19. 09:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy a derekam nem változott, alapvetően széles derekam van, de változást rajta nem tapasztalok, normális esetben is kissé kidomborodnak a bordáim, és így eléggé nevetségesen néz ki, hogy a csípőm tiszta háj, a köldököm felett-től kb 5 cm-től kezdődően, és hogy a fenekem is meg van ereszkedve..:S

kb úgy nézek ki mint egy terhes nő:S


linkelek képet, persze a baba nélkül, nem vagyok terhes:

[link]

2011. febr. 19. 09:26
 2/2 anonim ***** válasza:

Intervallumos kardiót javaslok, azon belül pedig intervallumos futást, mert az semmilyen eszközt vagy termet nem igényel. Ilyen edzéssel igen időtakarékosan tudsz hatékonyan zsírt égetni, kezdetben napi 15-20 perc edzés is bőven elég, valószínűleg többre nem is lennél képes.

Itt megtalálod a kivitelezés módját:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Ha közvetlenebb tanács vagy összeszedettebb edzéstervet szeretnél, kérlek, írj nyugodtan nekem privát mailt!

2011. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!