Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány km-t kellene tudnom...

Hány km-t kellene tudnom lefutni 20 évesen?

Figyelt kérdés

177cm 60kg vagyok és futni szeretnék hogy jobb legyen az állóképességem. Kány km-t fussak vagy hány percig.

Eddig csak tömegnövelő edzést csináltam a kondiba, de egy-egy kemény edzés után ki tudok fáradni. Azt mondták ha futok is akkor idővel jobban bírom majd és jobban fejlődök.


2011. febr. 13. 12:15
 1/2 bix ***** válasza:

tömegelésnél én szoktam heti 3x kocogni, a keringésnek és az anyagcserének sem tesz rosszat. hosszútávú vagy terhelő futás viszont nem hiszem hogy meghozná a tömegnövekedést később, bár kérdés hogy mi adja fel nálad a harcot

az izom, vagy a keringés. ha utóbbi akkor heti 4-5x 30 perc kocogás, 5 percenként behúzott rövidebb sprintekkel, legyen 2 perc a sprint kb. de akkor ami belefér

aztán kocogás 5 percig...

2011. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 antikarakter ***** válasza:

3maratont egymás után bőven le kéne tudnod futni

csak akkor próbálkozz meg a negyedikkel ha előtte keltettek fel álmodból

2011. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!