Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az utcai védekezés illetve...

Carmike10 kérdése:

Az utcai védekezés illetve verekedés szempontjából meik a hasznosabb? a box vagy a thai box? és ha normálisan teljes erőbedobással csinálom mert ehez lenne kitartásom mennyi idő alatt lehet belőlem jó Boxoló vagy thai boxos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 20:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mivel a láttam már boxolót verekedni úgy szétütött 10 embert egyedül h az nem igaz

Thai boxost még nem

az ilyen kínai harcművészetekben meg lehet hogy hülyeséget írok javítsatok ki de én úgy láttam mikor láttam h lassan és nem komolyból csinálják. úgy értve senkinek nem ütnek oda komolyból edzésen...

2011. febr. 6. 19:32
 12/15 anonim ***** válasza:
A thai-boksz k*rvára nem kínai.Thai-földről származik.Én csináltam egy darabig és hidd el,rendesen odab@sznak mindenednek.
2011. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

tudom és én nem a thai box-ra és a box-ra értettem:)

igen tudom de megtanít arra h bírni kell a fájdalmat és én kész vagyok arra h bármi áron de jól tudjam megvédeni magam / verekedni

2011. febr. 6. 19:52
 14/15 anonim ***** válasza:
68%

tökmindegy melyiket csinálod. ha 60 kiló vagy, egy nagyobb fazon ellen semmire sem mész, 60 kilós csókák meg nem fognak veled kötözködni.


Ha meg neadjisten egy bírkózóba kötsz bele, esélyed nem sok lesz megütni, rúgni, mert úgy a földhözb@sz, hogy örülhetsz, ha törés nélkül megúszod.


utcai bunyóhoz meg tökönrugás, szemnyomás, fejelés kell. meg headlock.az ököl veszélyes, pont boxoló cimborámmal történt, hogy bemosott egy köcsögnek, ki is feküdt az arc, de a foga felsértette a haverom öklét, ami elfertőződött, és másfél hónap alatt jött rendbe. Sokkal szarabbul járt, mint akit meglegyintett.

2011. febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tusori Lajos válasza:
100%
Mint volt 53éves boxoktató amatőr csa az egészre annyi a válaszom hogy mindenki kezdje az alapoknál ami a box. Majd keverheti ha elsajátitota. Rugdosás nélkűl ütések nélkűl kell megoldani előbb a nézeteltéréseket. Az érthetetlen embert ottkell hagyni kitérni a verekedés elől. Utolsó esetben vegyünk tudomást a kihivásnak. Bevallom hogy az utcai harcosok stilusa való kocsmába nem egy sportoloé. Minden az ellenfél tiszteletbevételén múlik. Sosem tudni ki ő és mittud. Várdmeg mig támad és abból leszűrheted hogy védekezz és semmisitsd meg.
2014. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!