Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert van az, hogyha valami...

Miert van az, hogyha valami verekedes kezdodne, pl. valaki meglok akaratbol, akkor megijjedek es legyengulok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 10:16
 1/5 anonim válasza:
Ez azért van, mert még nem verekedtél és félsz attól hogy bekapsz egy párat. Ezzel nem te vagy egyedül, de szembe kell nézni a félelmekkel, odaállni és lecsapni az illetőt. :)
2011. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 3rdeye ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, ez pszichológia. Abban a pillanatban ahogy meglök, üsd szét, ha habozol, akkor meglátja rajtad, hogy gyenge vagy - félős - nem mersz ütni - kerülöd a konfliktust, stb. Ha lényegesen erősebbek és nagyobbak nálad, került a helyzetet, ha meg olyanok kb. mint te, akkor engedd ki ami benned van, egyrészt meg fognak lepődni, másrészt lesz egy alapvető tiszteleted, hogy veled nem lehet b__szakodni, senkinek nem leszel a csicskása. Ha meg is vernek, te odaálltál, és ütöttél; és ez a fontos. Nem tudom milyen idős vagy, de ha még suliba jársz, ott úgysem lesz olyan nagy kéztörős - lábtörős bunyó, úgyhogy ha meg is vernek, idővel kihevered, és ettől csak keményebb leszel, ráadásul tanulhatsz is belőle. Én is ilyen voltam, nem mertem ütni, de volt egy pillanat, amikor elegem volt mindenből, és kiütöttem azt, aki velem szórakozni akart, igaz egyből felállt, de úgy eltaláltam, hogy egy pár percig nem látott a szemére - volt ideje átgondolni, hogy most tulajdonképpen kér-e még pár ilyet, vagy bocsánatot kér, és elmegy. Az utóbbit választotta. Onnantól kezdve senki nem nyúlt hozzám, mert látták, hogy most már kiállok magamért.
2011. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pszichológiailag, érzelmileg nem vagy felkészülve az ilyen esetekre. Még pár ilyen, aztán belejössz
2011. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem tudsz "verekedni" az agyad nem tudja mit kéne csinálnod, mert nincs minta "elmentve" benne (nem verekedtél, se nem gyakoroltad a harcot). Elég sokan vannak így kevés az utcai ösztönbunyós aki egy kocsmai verekedésben el tudja adni a nemlétező tudását. Az ő titkuk, hogy nem blokkolnak le nem is igazán verekednek, csak széklábbal csapkodnak és pusztítják ami az útjukba kerül egy tapasztalt harcosnak nem kéne gondot okoznak, de kocsmába részegen ritkán kezdenek tapasztalt harcosok verekedni. 'a mesedélutánnak vége'

Annyi a lényeg, hogy tapasztalatlan vagy és nem vagy ösztönös ragadozó.

2011. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mar kijartam az iskolat :p 18 vagyok.


nem is igazan szoktam verekedni ,eddig meg csak ketszer sikerult.


De miutan megvertem,olyan volt ,hogy megint akarok verekedni :P



Na de maskulonben itt ugy szokott lenni,hogy 10 egy ellen,igy semmi ertelme.

2011. aug. 15. 11:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!