Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le egy esetlege...

Hogyan győzzem le egy esetleges verekedés esetén az adrenalin okozta leblokkolást?

Figyelt kérdés
Elég sportos , erős vagyok , tanultam/tanulok küzdősportot is , de ha belém kötnek , szinte leblokkolok . Tudom , hogy ez természetes , de gondolta ,valaki esetleg tud valami módszert írni , amivel ezen jobban tudok uralkodni.
2009. máj. 6. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna ha nem vagy hozzászokva és egyből rádmennek akkor semmit.

Én is küzdősportoltam, meg erős is vagyok de azt hiszem én is leblokkolnék. Verseny előtt van időd felpörgetni magad, de ha meglöknek és már ütnek is akkor nem igazán van mit tenni.

2009. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 dolgot tehetsz.

1.Balhékat kezdeményezel az utcán és minél többet verekszel.De ugye ezt már most el lehet felejteni, mert kivágnak az egyesületből.

2.Minél több versenyre elmész és indulsz küzdelmi versenyszámban, mert a versenyen is hasonló érzésed van, amikor fellépsz a szőnyegre, mint amikor belédkötnek az utcán és összeszorul a gyomrod.

Ennyi választék van.

2009. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utcai verekedést tanulni csak az utcán és kocsmai verekedések alkalmával lehet, arra semmi sem készít fel, hogy milyen lesz 220-as pulzussal bunyózni... olyankor elvesznek a tanult kismotoros képességek... am ne parázz, ha elborul az agyad, akkor nincs megállás...
2010. szept. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!