Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legrövidebb...

Hogyan lehet a legrövidebb idő alatt látványosan elérni a változást?

Figyelt kérdés

Szeretnék a hasamra edzeni, hogy csinos legyen és lapos, valamint a fenekemre is szeretnék, hogy formás, kerekebb, jobb és szebb legyen. Milyen edzésekkel lehet ezeket a legrövidebb idő alatt elérni?

Köszi előre is a válaszokat, és csak normális válaszokat szeretnék!!! Köszi :*

[Lány vagyok amúgy]


2011. febr. 5. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás szerintem még mindig a futás.
2011. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szniky válasza:
Rendszeres sportolással, akár már 3 hónap alatt látszódni fog a változás....Pl: súlyzózás, hasizom, futás...stb
2011. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy mennyi pénzed van rá. Ha kifejezetten sok, elég rövid idő alatt lehet szembeötlő változást elérni. Ha kevesebb, lassabban. De ha így teszed fel a kérdést, gyanítható, hogy hosszú távú munkába nem is fektetnél szívesen energiát, viszont igazán nagy változást akkor is csak hosszú idő alatt tudsz elérni, ha az egész életedet az alakformálásnak rendeled alá. Még egyszer visszatérek kliensvadászatra: Ha úgy érzed, hogy van benned kitartás a komoly edzéshez és van benned megfelelő alázat a sporttal szemben, akkor és csak akkor szívesen adok megfelelő edzéstervet és tanácsokat, ez esetben ha gondolod, írj nekem privát mailt!
2011. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!