Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki az a leppurd és miér ilyen...

Ki az a leppurd és miér ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy válaszol kérdésekre, de eléggé lekezelőnek és bunkónak tűnik, nem hiszem, hogy értene hozzá.
2011. jan. 31. 00:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Simán kitöröltette, csak nem vallja be... :D De nem vitatkoztam tovább vele, mert fölösleges volt... Mint amikor egy csajt győzködtem arról, hogy nem lehet csodakapszulákkal lefogyni, és a végén már azt tolta, h ő nem kövér, hanem csak fogadtak, h létezik-e ilyen, de addig nyomta, h a mozgás fölösleges, jól nem lehet kajálni, stb...
2011. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Leppurd a tengelykezű félember, én tudom! :DD
2011. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Lebuktam... Emellett annyira szimmetrikus is vagyok, mintha tengelyesen tükröztek volna :D
2011. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom, milyen válaszok lehettek a kitöröltek, azt hadd mondjam el, hogy még ha sokszor nehéz is valakiknek megemészteni leppurd modorát, az ilyen jellegű válaszainak motivációjával maximálisan egyetértek. Mi, akik keményen edzünk - és az most teljesen mindegy, hogy testépítőként, harcművészként vagy akár hosszútávfutóként - képtelen vagyunk szó nélkül megállni olyanok mellett, akik mindenféle csodamódszer után futnak, pusztán azért, mert lusták megmozdulni. Ezt ki tárgyilagosabban, ki hevesebben fogalmazza meg, de szó nélkül hagyni nagyon nehéz, mert mi tudjuk, hogy bizonyos alak vagy teljesítmény mögött milyen munka van, és az a spiritusz, amivel ezt elérjük, összeegyeztethetetlen azoknak a felfogásával, akik szimplán lusták tenni magukért.

Én nem mindig értek egyet azzal a móddal, ahogy kezeli a kérdezőket vagy éppen a válaszolókat leppurd, de magát a hozzáállását sokszor maximálisan megértem.

2011. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
szerintem leppurd teljesen korrekt,örüljetek hogy valaki válaszol a kérdéseitekre aki egy kicsit is ért hozzá.Amúgy is csak olvasni kéne,minden kérdést napi 2x feltesznek ha nem 3x.
2011. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
amúgy ez az oldal nem arról szól hogy más személyiségét beszéljük ki,de főleg nem ez a kategória.Ha nem tetszik ne foglalkozz vele ide az ír aki akar.Különben meg lehet bunkó leppurd de jókat mondd!
2011. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Köszi mindenkinek :) a leppurd lehúzásból leppurd ego++ lett :)
2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
A helyi internet tough guy.
2011. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Az a baj, h nemcsak neten vagyok kemény :D
2011. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Mert azt hiszi, ő itt a Jani, a f@sz@ gyerek, de ezt csak ő hiszi (na jó, meg látom, van néhány követője), de nem kell vele foglalkozni, mondhat bármit, való életben nem hiszem, hogy sok vizet zavarnának az ilyen leppurd-félék...;-D
2011. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!