Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki az a leppurd és miér ilyen...

Ki az a leppurd és miér ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Sokszor látom, hogy válaszol kérdésekre, de eléggé lekezelőnek és bunkónak tűnik, nem hiszem, hogy értene hozzá.
2011. jan. 31. 00:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%

Leppurd válasza:

Maraggyámá, mé, te ki vagy?

2011. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
25%

Leppurd válasza:

Köszönöm kedvességed, igazán jól esik :)

MiérT?

Mert sokan nem értenek abból, ha normálisan elmagyarázza az ember... Illetve olyan alpári stílusban kérdeznek, hogy nem lehet másképpen válaszolni, esetleg lerí róluk, hogy b@sztak utánaolvasni a dolgoknak.


Nem értek hozzá, van ez így...

2011. jan. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
ha valamit kérdeznek az emberek kapcsolatban, és normálisan elmagyarázva nem értik meg, akkor akárhogyan is válaszolsz neki, hiába parasztozod vagy köcsögözöd le, nem fogja érteni. just saying.
2011. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
-kapcsolatban
2011. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Ohh, dehogynem... Katonaságon is ez van pl, és beválik... Sőt nekem az oktatóm volt olyan, hogy baszodozott, meg minden, és lám, megtanultam vezetni, és balesetet sem okoztam.
2011. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
55%
Én személy szerint még nem találkoztam olyan hozzászólásával leppurdnak, amire illene az általad adott leírás. Van, hogy valóban kicsit kioktató, de lekezelő és bunkó választ még nem tapasztaltam tőle. Linkelnél egy olyat, ami miatt jogosnak érzed a felháborodásod?
2011. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
és ha normálisan mondja el, hogy ne menj át a piroson, akkor nem tanulod meg? amit élvezettel tanulsz, az marad meg benned a legjobban. arról nem is beszélve, hogy lehet hogy haxor és most a te válaszaid után nem csoda, hogy ha a kezdő testépítőben az a kép alakul ki a többi testépítőről, hogy beképzelt, a kezdőket lenéző, paraszt emberek. hm? :D
2011. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Köszi!


Nem, tudományos kísérletek bizonyítják, hogy az emberek nem akkor tanulnak leginkább, ha jutalmazzák őket, hanem akkor, ha büntetik őket.


A civil életben pedig teljesen normális tudok lenni, ha leírom, hogy fos az edzésterve pl, akkor az azért van, mert fos... Vagy szar a kajája, esetleg hülyeséget kérdez, akkor nyílt véleményt kap. De többnyire mindennek szerepe van abban, amit írok, és abban, hogy mit miért és hogyan írok.

2011. jan. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

ma 00:19


Akiket leugatunk általában olyan szinten gyökérg*cik hogy rettenet.Az ilyen f*szfejek miatt él az izomagyú sztereotípia.És nehogymár azért legyek lekezelő mert 1 nyomoréknak megmondom hogy nyomorék.

Egyébként az ilyen galamblelkű "testépítők" véleményére(meg a tiedre is)köpök.

Szerintem meg több embernek segítettem itt mint ameddig el tudsz számolni.

2011. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Teljesen jókat ír.Persze van amikor félre megy a távirata:).

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__1..

2011. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!