Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól tettem? Nagyon bunkó...

Jól tettem? Nagyon bunkó vagyok? :S

Figyelt kérdés

Na az van, hogy haverral nagybátyámhoz szoktunk menni edzeni(testépítés, gyúrás).Nyár elején elkezdtük és jól fejlődünk. Most jön a gond: Anya mindig mondja, hogy nem szereti ezt a gyereket(haveromat), mert sosem köszöni meg, hogy eljön gyúrni, pedig adunk neki edzéstervet és nem is rossz kondigépe van nagybátyámnak. És Apa, Tesóm és én veszünk egy kondigépet. Anya azt mondja, hogy ne jöjjön ide a gyerek "gyúrni", mert mi vettük és ő ingyen "idetolja a pofáját". Már én is azt akarom, hogy ne jöjjön hozzánk gyúrni, amikor már meglesz a gép. Meg volt olyan is,hogy egyszer-kétszer nem jött gyúrni és a hátam mögött olyanokat mondott, hogy amiatt az idióta miatt nem tudott ő gyúrni.

K*csögség lenne most azt csinálnom, hogy mondom neki h nem jössz hozzánk gyúrni és kész? bűntudatom van:S


15/F


2010. okt. 16. 23:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet nem a legjobb helyre raktam a kérdést!:S
2010. okt. 16. 23:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Bunkóság szerintem, mert nem közölted a haveroddal a legelején, hogy nem ingyen gondolod, hanem mondtad gyúrjatok együtt a rokonodéknál mert ott van gép.Az meg, hogy ingyen odatolja a pofáját picit erős hisz TE HÍVTAD!Nem magártól ment.Szerencsére nincs ilyen haverom akinek a családjából süt az írigység.Nem köcsögség megmondani hanem MEG KELL mondani,már ha van gerinc benned.
2010. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én szívesen hívom, de köszönje már meg. Ha téged elhívnak akkor csak megköszönöd nem? És nem én hívtam, hanem ő kérte, hogy had gyúrjon..:/
2010. okt. 16. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Menjetek le együtt egy konditerembe,ne otthon bu-ziskodjatok!
2010. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze egy alkalom 700 forint..
2010. okt. 17. 00:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki tud edzeni az otthon is tud, aki meg nem az a konditeremben is csak homokzsák marad. ;)
2010. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen mondd meg neki. Örüljön annak, hogy eddig megengedted. Nehogy már neked legyen lelkiismeret furdalásod. Annak a válaszolónak meg aki azt mondta, hogy menjetel le b.. a konditerembe. Neked biztos nincsenek barátaid. A fiúk tudod úgy szoktak edzeni, ha nehéz súlyt emelnek néha kell a másik segítsége. De hát te biztos az életedbe nem emeltél súlyt!

Úgy hogy tényleg halál nyugodtam! Nem bunkón, de mondd meg a haverodnak, hogy az életbe nem köszönte meg, hogy odajárt. Te pedig most már nem szeretnéd a társaságát. Ennyi, Ha ő sem csinált belőle lelkigondot, hogy megköszönje, akkor te se csinálj belőle!! Ha meg az ingyen kondi miatt fog megszakadni a kapcsolat, akkor nem is volt igazi barát! Mert az ilyen kihasználos, hátad mögött kibeszélős barát, nem barát!!! Érted?

Igenis merd kimondani amit akarsz!

25/L

2010. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megmondtam már neki és azt mondta jól van. Szar kedve volt, de nem sajnáltam nem tudom mért:S De amúgy tényleg hoztunk neki port is olcsóbban meg minden és körülbelül egy héttel később jött meg azt azt mondta, hogy jó ideje lenne már hozni(Elég bunkón mondta).
2010. okt. 17. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, jól tetted szerintem

Engem már idegesít, hogy mindenhol csak a sunyiskodást látom

Kár, hogy egyesek nem kell csináljanak semmit, hogy valamijük meglegyen és mások hátán élnek, mint a paraziták

De ez nem csak gyúrásnál van igy, hanem minden téren, suliban is egyesek rendesen tanulnak, mások meg csak másolni tudnak és a másolás ingyen van, persze, csakhogy épp kiderül közben, hogy ki a bunkó....

Legalább megköszönhette volna, ez a minimum amit megtehetett volna, a minimum

2010. okt. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fasz a szájába ha ilyen köcsög ..:D
2010. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!