Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Nektek milyen FUTÓ...

Futók! Nektek milyen FUTÓ CIPŐTÖK van? Sok választ.

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. 3 éve futok rendszeresen, heti 5-6 alkalommal. Fél évente veszek új cipőt (direkt futáshoz). Volt, amelyikbe nem könnyű futni, nem rugós annyira a talpa, mint amilyennek látszik, stb, szóval sokszor volt már ilyen gondom, hogy valami okból nem tudtam futni könnyen a cipőben. Nektek milyen cipőtök van? Kényelmes? Milyen a talpa? "Rugós"? Márka nevet is szeretném ha le írnátok! Ha tudtok, akkor linket is írhattok, de nem fontos. Előre is köszönööm
2011. jan. 30. 23:28
 1/6 anonim válasza:
hol szoktál futni? a kérdésre amúgy nem tudok sajnos válaszolni
2011. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adidas Stabil 7
2011. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aszfalt (beton) úton futok.
2011. jan. 31. 21:54
 4/6 anonim válasza:

Nike, Nike, Nike!

Ha egy szaküzletbe bemész és kifogsz egy normális eladót, aki nem csak a 8 óráját tölti tud Neked segíteni. Aszfaltra, terepre más - más cipők javasoltak. Eltérőek a talp kidolgozások. Megnézni a lábfejed, keskeny-széles, lábújjaid, stb. és annak megfelelően ajánl cipőt. Érdemes az utcai cipődnél 1 számmal nagyobbat venni (mivel futásnál a lábad előre csúszik), du. vásárolni, mikor a láb kicsit meg van dagadva és a futózoknidat magaddal vinni.

2011. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző vagyok. Elfelejtettem: ha mindig rendszeres időben futsz, abban az órában érdemes a futócipőt megvenni a lábdagadás miatt. Ha mindig máskor, akkor a du. a legalkalmasabb. A jó eladó előbb feltesz egy csomó kérdést, utána ajánl cipőt. (Van-e betét az utcai cipődben, x vagy o láb, stb.)
2011. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Még sosem kérdeztek ezt-azt mikor futó cipőt mentem venni. Azt tudni kell, hogy nekem széles a lábfejem (?), minden cipőmnek az oldala (pont a kis lábujjamnál) ki lyukad.

Általában 1 számmal, vagy fél számmal nagyobb cipőt veszek! Most is Nike van, és azért szeretnék ujjat venni mert ugye az oldala már ki van lyukadva a kislábujjamnál.

2011. febr. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!