Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vastag lesz futástól...

Nagyon vastag lesz futástól (kocogástól) a vádlim?

Figyelt kérdés
A vádlim az egyetlen testrészem,amivel meg vagyok elégedve,mivel csak az szép vékony. Futás után viszont szinte csak ott érzek izomlázat. Ebből következtettem,hogy a futástól valóban vastagabb lesz a vádlim?
2011. jan. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Csak a sprintektől vastagodik a vádli számottevően, a hosszabb távú futástól nem, mivel az inkább a vörös izmot terheli, ami nem fejlődik látványosan.

2. A vékony vádli a férfiak többségének véleménye szerint egyáltalán nem is szép. Amennyiben vonzóbbá akarsz váli, pont, hogy vastagítani, izmosítani kéne a comboddal és a fenekeddel együtt, a többség számára ez a kívánatosabb.

2011. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,és ha már itt tartunk,formáláshoz milyen sport a legjobb? Vagy ha futást tekintjük akkor milyen sebesség? Mármint az egész testre nézve... 59-60 kiló vagyok és 167 cm szóval nem kéne igazából sokat fogynom,és arra gondoltam,megkérdezlek,mivel az eddigi sport kérdéseknél igazán hasznos válaszokat adtál.
2011. jan. 22. 20:18
 3/3 anonim ***** válasza:

A legcélszerűbb a nehéz, nagy intenzitású súlyzós edzés. Mindenképpen törekedned kell arra, hogy az ilyen jellegű edzés elérhető legyen számodra, amennyiben egy mód van rá, érdemes rávenni magad.

Ha valamilyen oknál fogva ez tényleg megoldhatatlan, akkor megfelelően nehezített, saját testsúlyos gyakorlatokkal is hatékonyan formálhatod magad.

A futás remek edzésforma, igen nagyra tartom, de az ilyen edzés esztétikai hatásai erősen túlbecsültek. Ha futásról van szó, izmosításra leginkább a sprintek alkalmasak, de azok is csak korlátozott mértékben.

2011. jan. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!