Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól/kocogástól fogyott...

Futástól/kocogástól fogyott valaki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írjatok, s mennyi idő alatt, milyen gyakran mentetek. Köszi :)
2011. márc. 31. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el ezt a programot, tehát tapasztalatot még nem tudok írni:

[link]


De az biztos, hogy akárhol olvasok utána jó zsírégető, formáló módszereknek, szinte mindenhol a futást ajánlják.

Úgyhogy elkezdtem én is megszeretni...

2011. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én futópadon futottam, minden 2. nap 35-45 perc erős hegymenet gyors gyaloglással, szerintem ez a legjobb zsírégető. Nem az a lényeg h kapkodd a levegőt, hanem h zsírégető tartományban maradjon a pulzusod, vagyis magasabban legyen mint normál állapotban, és ezt tartsd fenn egyenletes intenzív mozgással, így égetsz zsírt.
2011. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Önmagától a futástól nem törvényszerű,hogy le is fogysz. Ahhoz kevesebbet is kell enni az eddigieknél.
2011. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én 11hét alatt fogytam 10kilót. Naponta 1órát sétáltaltam illetve most már kocogok. De ehhez egy normális étrend is kellett.
2011. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig leírtakat :)Hm, kajaügyileg nem követek semmi diétát. Eszem, amikor éhes vagyok, és nem lakok sosem teljesen jól. Éppen annyit veszek magamhoz, amennyi jól esik. Fizikai munkát végzek. Mivel stagnál a súlyom, így gondoltam elmegyek futni. Jó stresszlevezető, állóképesség-növelő és remélem fogyok is tőle. Nincsen rajtam sok súlyfelesleg, remélem segít.
2011. márc. 31. 08:47
 6/18 anonim ***** válasza:

Én most akarom elkezdeni, amit az első belinkelt. Nagyon bízom benne, hogy lehet vele fogyni. Csak 5 kilót kéne fogynom, de koplalni nem akarok és nem is tudok (ha éhes vagyok, nem tudok koncentrálni, pedig napi 8 órában muszáj). Egyébként csak egészséges és jó minőségű dolgokat eszem és nem zabálok mértéktelenül, csak jóllakom. Nem nassolok, csak gyümölcsöt. Tehát a kaján már nem tudok javítani, nincs olyan, amit elhagyhatnék, nincs benne fehér liszt, süti, csoki, cukrot alig használok (1 kg 2 főre 1 évig elég, az is ünnepi sütikbe megy el, amit vendégekkel eszünk, nem ketten), nem szeretem a zsírosat. Kevés olívaolajat használok sütéshez. Szóval szerintem a kaja oké.


A minap olvastam egy kérdésben, hogy valaki heti 3-szor 20 perc kocogással és 1 tornával sokat fogyott, pedig annyira nem is diétázik.

2011. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Most jó nekikezdeni mozogni :) Végre itt van a jó idő is!

Tornára már annyira nincsen időm (napi 10-12 óra mellett nem nagyon lehet beütemezni). De meglátjuk, hogy sikerül a dolog. Ha nem is fogyok vele, de jobb kedvű leszek és fittebb :)

2011. márc. 31. 09:45
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]


Én ez alapján futok, 10 hét alatt 2 ruhaméret csökkenésről tudok beszámolni. Hajrá!

2011. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt megkérdezhetem, hogy milyen súlyról indultál?
2011. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60 kg-ról indultam (4. gyerek után), most 50-55 kg között lehetek valahol félúton (nem szoktam mérni, én a tükörben bízom, nem a mérlegben, felőlem lehetek 100 kg is, ha jó az alakom :) ).
2011. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!