Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futástól/kocogástól fogyott...

Futástól/kocogástól fogyott valaki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írjatok, s mennyi idő alatt, milyen gyakran mentetek. Köszi :)
2011. márc. 31. 08:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez bíztató! Csak azért kérdeztem, mert ugye nagyobb súlyból könnyebb fogyni, de így, hogy csak 60-ról indultál, szerintem én is elkezdem amit linkeltél. Mellette csináltál/csinálsz valami fogyókútár?
2011. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*fogyókúrát
2011. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Amúgy tavaly előtt nekiálltam kocogni. Más okból kellett fussak, és mondta a dokim, hogy annyit fussak, amennyi jólesik. De minden másnap kellett menjek. Rengeteget segített. Formásodtam (akkoriban többet is ettem, mint most, így súlyt nem vesztettem). Viszont 5 percről indultam, és másfél hónap után 5 kilométert lefutottam 25 perc alatt. Csak azért írtam, mert én semmilyen előírást nem követtem. S mégis fejlődtem.
2011. márc. 31. 11:12
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem fogyóztam direkt módon, szóval semmi kalóriaszámlálás meg 90 napos :)


Viszont - inkább a családom egészsége, mint a fogyásom kedvéért - igyekszem tudatosan, egészségesen főzni, sok gyümölcs, zöldség, kevés édesség. Ez biztosan hozzájárult a sikerhez.

2011. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a diéta dolog olyan, hogy csak időszakosan tudja csak az ember betartani. Életmódváltást lehet. Habár én abban hiszek, hogy mindent lehet enni, de ez nem azt jelenti, hogy reggelire pl.: pacalpörkölt. A szervezetemre hallgatok, mikor mit kér. Gratulálok, hogy ennyit fogytál :) rajtam sincsen sok felesleg: 172 cm magas vagyok és 63 kg. Jó lenne egy 5-öst leadni, majd meglátjuk.
2011. márc. 31. 11:37
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

*rajtam sincsen sok felesleg: 172 cm magas vagyok és 63 kg.


Rajtad konkrétan egyetlen deka felesleg nincs.

2011. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Irtátok azt a 6 hetes futásnaplót. Kinyitottam az oldalt, ki is nyomtatom és esszerint fogok tanulni futni :D. az érdekelne, hogy mennyit sikerült lefogyni e program által? persze tudom, hogy a rendes étkezés is fontos, azt betartom. csak szeretnék szép alakot, hogy a hasam lapos legyen, a derekam keskenyebb és a combom feszesebb. Ez akkor segiteni lefogyni nyárig?
2011. márc. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most babát várok, ezért már egy ideje nem sortolok, de terhesség előtt rendszeresen jártam kocogni. Akkor kezdtem el fogyni, amikor alkalmanként 50-60 percet le tudtam futni. Eleinte 30 perc volt az adag, attól feszesebb lettem ugyan, de fogyást nem vettem észre. Heti 4X szoktam menni, nyáron hajnalban, munka előtt, éhgyomorra. Állítólag akkor a leghatásosabb, mert olyankor a zsírtartalékokból merít energiát a test. A maradék napokon Rubint Rékázni vagy biciklizni szoktam 1-1,5 órát. Azt, h kilóban mennyi mínusz lett az eredmény nem tudom, mert eleinte nem mértem magam, de 2-3 számmal kisebb nadrágokat kellett vennem pár hónapon belül, és nem akadt olyan ismerős, aki ne vette volna észre a változást. Szülés után is ezzel próbálom majd formába hozni magam.
2011. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!