Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék edzeni kicsit karra...

Szeretnék edzeni kicsit karra illetve mell izomra itthon. Segítentek nekem?

Figyelt kérdés
na szóval szeretnék az említett területeket edzeni de nem szeretnék bemerevedni és a csuklóimat is kímélni szeretném,mivel én dobos vagyok és az nekem a legfontosabb de szeretnék itthon vmit edzeni rá..szóval kar és mell... ötletek?
2011. jan. 2. 15:51
 1/10 Saten ‫҉ ***** válasza:

[link]

itt vannak jó gyakorlatok, de ne felejtsd el, hogy nem csak kezed és csöcsöd van

2011. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hasra és lábra edzek már köszi:D
2011. jan. 2. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
és a hátaddal mi van ? :D:D
2011. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
arra gondoltam fekvőzök és az megy hátra is de attól félek szétbassza csuklóm......
2011. jan. 2. 16:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem.

De miért nem jársz le kondiba ? :)

Hidd el sokkal hatásosabb. Ezzel a konditermi edzéshez képest semmit nem érsz el. Én azt javaslom kezdj el kondizni heti 3x :)

2011. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem akarok én kigyúrt lenni csak kicst rendbe szedni magam ennyi....
2011. jan. 2. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:

attól hogy kondizol még nem leszel kigyúrt.. ahoz több dolog kell mint amennyit te gondolsz

Sok kaja kemény edzés étrendkiegészítés elegendő pihenés... stb


Attól hogy te lemész a kondiba és egy alap edzéstervet csinálsz attól nem leszel kigyúrt, effelől nyugodt lehetsz. De a kajálásra azért oda kell neked is figyelni hogy minél több fehérjét egyél amiből nő majd az izmod.

2011. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kigyúrtank lenni baromi rossz érzés lehet... :D
2011. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akk ink azt mondom nincs nagyoon időm elmenni:D:D
2011. jan. 3. 15:45
 10/10 anonim válasza:

én is otthon edzek, én meg kosarazok ott a csukló ugyanolyan fontos hidd el mint a dobolásnál, de hogy kvittek legyünk még dobolok is :D


Tehát otthon fekvőtámaszozok és semmi baja nem lesz a csuklmak. DE ha neked még is piszkálja a csuklód akkor ökölbe szorítod a kezed és úgy fekvőzöl. Akkor a csuklón fele akkora a terhelés mert nincs behajlítva, nem törik alád.

2011. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!